iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

tvONE

Компанія tvONE була заснована у Великобританії в 1984 році і спочатку називалася Vine Micros Ltd. Вона випускала периферійні комп'ютерні пристрої до тих пір, поки не був створений перший PC-TV адаптер, величезний успіх якого вивів компанію на новий рівень. З цього моменту фахівці tvONE впритул зайнялися розробкою багатофункціонального професійного комутаційного і відеоустаткування. Надалі, продукція компанії мала значний вплив на розвиток ринку аудіо-відео технологій, особливо в сфері телемовлення і відеопрезентацій.

Велика розмаїтість і незмінна якість продукції зумовили успіх на ринку в 90-і роки минулого століття. В даний час в асортименті tvONE представлені практично всі розділи сучасної інсталяційною техніки - знижують і підвищують відеомасштабатори OneTask, перетворювачі основних відеоінтерфейсів, в тому числі c функцією перетактірованія і наскрізним виходом, універсальні комутатори відео, аудіо сигналів і графіки, Мультиекрани і мультиформатні відеопроцесори (в тому числі знаменитий CORIOmaster і вийшов зовсім недавно, CORIOmaster mini). Також компанія виробляє презентаційні масштабатором з універсальними аналоговими входами (включаючи модульні матричні комутатори-масштабатором CORIOmatrix), подовжувачі інтерфейсів, процесори для відомості проекційної техніки, контрольні монітори і моніторні збірки, додаткові аксесуари, наприклад, блоки живлення, перехідники та багато-багато іншого.

Що стосується етапів становлення компанії, можна виділити основні з них. У 1998 році відділ досліджень і розробок tvONE, розташований на острові Тенет в Великобританії, представив технологію CORIO, що стала згодом основою для всіх приладів tvONE і принесла йому славу виробника інноваційного багатофункціонального обладнання. Через кілька років, з випуском лінійки пристроїв, заснованої на технології CORIO2, компанія tvONE тільки зміцнила свої позиції на ринку. Серед новинок був представлений, зокрема, двоканальний мультиформатний відеопроцесор C2-7200, який використовує два незалежних блоку обробки і збільшувати або зменшувати зображення і два Відеомікшери, що став володарем престижної премії STAR (Superior Technology Award Recipient) на міжнародному форумі NAB 2005 у Лас-Вегасі.

У керівництві компанії вважають, що зібрані під крилом tvONE висококваліфіковані фахівці - це один з найважливіших факторів, що визначають успіх компанії. Також велике значення приділяється впровадженню в виробничий процес сучасних технологій. Все що випускається компанією обладнання повністю відповідає стандартам RoHS і іншим міжнародним нормам, що діють у відношенні питань захисту навколишнього середовища. Компанія займається переробкою практично усіх вироблених компонентів, відповідаючи специфікації WEEE (Waste Electrical and Electronic Equipment), спрямованої на зниження кількості шкідливих речовин в електронному обладнанні і підвищення можливості його повторної переробки і використання.

За роки своєї роботи tvONE виконав великий шлях - від скромної британської фірми до найбільшого світового виробника з власними представництвами, розташованими по всьому світу. Компанія будує великі плани на майбутнє і продовжує радувати своїх шанувальників новими унікальними розробками, які забезпечать подальшу успішну діяльність на ринку професійного відеообладнання.

Товары

Сортировать : По цене Сбросить
 на странице
tvONE/TV One C2-2450A масштабатором компонентних, VGA і DVI сигналів з функцією розмиття кордонів зображення
Ціна:
95160 грн.
Кількість
 на странице