iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

Комутатори, матричні комутатори

Для тих, хто шукає надійні пристрої для комутації відео і аудіо апаратури, ми пропонує широкий асортимент: комутатори HDMI, DVI, VGA, SDI, DisplayPort.

Switch-комутатори - комфорт і якість роботи з цифровим обладнанням

Сучасні комутатори дозволяють підключити кілька джерел сигналу до одного пристрою. З такою технікою користувачеві не доведеться постійно перемикати з одного джерела на інший. Комутаторні моделі дозволяють створити складну відео і аудіо систему за допомогою одного невеликого і компактного пристрою.

Такі системи використовуються у багатьох напрямках: домашні комутатори (або більш сучасне застосування - в системі «розумний дім»), в стаціонарних студіях, відеомонтажних станціях, студії звукозапису.

Комутатори: основні різновиди

Switch пристрої розрізняються за кількома критеріями, наприклад, по інтерфейсу. Виділяються комутатори DVI, HDMI, DisplayPort, SDI, VGA і багато інших. Це дозволяє підібрати оптимальний устрій для роботи з аналогової або цифрової технікою.

Наступна класифікація обладнання - по функціональності. Розрізняють два основні різновиди:

  • прості моделі, їх ще називають спліттер-розподільниками. Вони дозволяють вивести зображення або звук відразу на кілька приймаючих пристроїв. Відбувається це в двох можливих режимах - мануальному або автоматичному;
  • складні матричний свитч - пристрій, який конструктивно оснащено двома або більше виходами і входами. Це дозволяє створити розгалужену систему передачі контенту відразу від декількох джерел і декільком кінцевим «споживачам».

Також виділяються системи керовані і некеровані. Некеровані моделі - це пристрої, що працюють в «самостійному» режимі без можливості додаткових налаштувань з боку користувача. Керований switch володіє великими функціональними можливостями гнучкої, комфортної та якісної настройки обладнання.

Пропозиції нашого інтернет-магазину

Інтернет-магазин Installer Pro пропонує сучасні комутатори (керований свитч, HDMI комутатор, матрична модель і т.д.) за демократичною, доступною українцям ціною.

Наша компанія здійснює швидку і своєчасну доставку в будь-яке місто країни, включаючи Харків, Київ, Львів, Одесу і багато інших куточки України.