iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

Настінні розетки A / V

Розетки аудіо-відео в сучасному суспільстві

Аудіо-відео розетки придбали величезну популярність в сучасному суспільстві, завдяки незамінним функцій, без яких неможливо уявити повноцінну роботу електричних пристроїв. Інтернет-магазин Інсталлер Pro відкриває двері в світ якісних і зручних пристосувань для аудіо та відео зв'язку між електромережею і технічним пристроєм.

Тільки у нас ви маєте чудову можливість купити такі типи настінних розеток:

Завдяки нашій продукції ваш будинок стане більш інноваційним, а користування аудіо і відео технікою спроститися до рівня світового включателя на стіні. Купуючи акустичні розетки в нашому інтернет-магазині, ви знайдете ті переваги, за допомогою яких життя набуде нових барв і комфорт:

  • Такі пристрої відрізняються надмірною легкістю у використанні, завдяки мультимедійній панелі управління;
  • Вони багатофункціональні і забезпечують якісним рівнем сигналу, який зможе задовольнити найвимогливіших користувачів;
  • Ціна таких девайсів досить доступна. Вони можуть стати надійним помічників в будь-якій сім'ї;
  • Це надзвичайно відмінний шанс отримати міні кінотеатр в домашніх умовах, забезпечуючи себе наповненим звуком і широкоформатним зображенням на великому екрані;
  • Монтажні роботи не займуть багато часу, завдяки простому і зручному роз'єму для розетки;
  • Передача інформаційних сигналів здійснюється через спеціальний кабель, який має високі показники гнучкості і міцності.

Особливістю перерахованих вище пристроїв є будова гнізд розеток, які розташовуються навпроти контактних вилок. Такі отвори забезпечують надійний контакт, що приносить високу якість відтворення звуку і зображення.

Вибираючи інтернет-магазин Інсталлер Pro кожен з вас отримує відкритий доступ до бази найякісніших і унікальних товарів, які будуть надійно і впевнено служити на ваше благо кожен день. Ми готові співпрацювати з корпоративними клієнтами, які бажають замовити товар оптом. У свою чергу, доставка здійснюється по всій Україні, а наша діяльність сконцентрована в таких містах, як Київ, Львів, Харків і Одеса.