iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

Умови використання сайту інтернет-магазину «Інсталлер Pro»

Перед використанням інформації наданої на сайті www.installer-pro.com.ua, уважно ознайомтеся з даними умовами. Використовуючи будь-яку інформацію з сайту installer-pro.com.ua, Користувач висловлює свою згоду з даними правилами і зобов'язується їх дотримуватися.

Сайт www.installer-pro.com.ua ( «Інсталлер Pro») дозволяє Користувачеві переглядати і завантажувати матеріали цього сайту можливе тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження Користувачем Закону про авторські права та інших даних про права власності, які містяться матеріалах. Користувачеві заборонено демонструвати, поширювати або змінювати матеріали цього Сайту ( «Інсталлер Pro»), а також використовувати інформацію іншим чином для комерційних або суспільних цілей, без відома співробітників компанії Інсталлер Pro, якій належить даний Сайт www.installer-pro.com.ua. Будь-яке використання матеріалів цього сайту на інших сайтах або в соціальних мережах, без відома компанії і з комерційною метою, а також у супроводі матеріалів, перечащім Закону про авторське право, забороняється.

Відповідальність
Послуги та матеріали Сайту www.installer-pro.com.ua надаються користувачеві для ознайомлювальних цілей. Компанія «Інсталлер Pro» має право розпоряджатися інформацією, яка надається на Сайті на свій розсуд. Компанія «Інсталлер Pro» в будь-який час і без попередження може вносити будь-які зміни в товар, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни.

Користувачем Сайту
Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, коли-небудь здійснила доступ до Сайту, яка досягла віку, допустимого для цієї Угоди. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з Угодою до моменту реєстрації на Сайті. При реєстрації на Сайті, Ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані. Всі дані, залишені Користувачем на Сайті, компанія «Інсталлер Pro» зобов'язується не передавати третім особам і використовувати лише в цілях, обмежених Законом про конфіденційність. В результаті реєстрації, Ви «Користувач» отримуєте логін і пароль, за безпеку яких несете особисту відповідальність. Також, Користувач несе відповідальність за всі дії, вчинені під його логіном та паролем на Сайті www.installer-pro.com.ua. У разі втрати реєстраційних даних, Користувач, якщо вважає за потрібне, зобов'язується повідомити про це компанії «Інсталлер Pro».

Використання персональних даних
При оформленні замовлення або реєстрації, компанія «Інсталлер Pro» зберігає Ваші дані залишені при реєстрації на Сайт: e-mail, номер телефону, місто та адресу останньої доставки товару. Ця інформація використовується для, розсилки електронної пошти, sms-розсилки або іншої інформації стосовно роботи компанії «Інсталлер Pro» комунікацій. Ви можете змінювати або видаляти свої персональні дані в разі реєстрації на Сайті www.installer-pro.com.ua. Відмовитися від наших розсилок, Ви можете самостійно або повідомити нашим менеджерам прохання про відмову отримувати розсилку від компанії «Інсталлер Pro».

Залишаючи коментарі про товар та відгуки
Залишаючи коментарі на Сайті www.installer-pro.com.ua під особистим логіном і паролем, Користувач несете відповідальність за достовірність наданих даних, згідно з чинним Законом України. У разі, якщо дане повідомлення є незаконним, загрозливим, неправдивої інформації, порушує авторські права, а також будь-яким чином порушує чинне законодавство України, компанія «Інсталлер Pro» має право видаляти його, без попередження і згоди Користувача.

Попередження про відповідальність
Передрук, копіювання або поширення інформації сайту www.installer-pro.com.ua, без письмового дозволу компанії «Інсталлер Pro» строго заборонено. За порушення даного правила настає відповідальність, передбачена законодавством України.