iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

Інсталлер Pro

Компанія Інсталлер Pro займається оптовою, роздрібною торгівлею та постачанням професійного аудіо-та відеообладнання на український ринок з 2013 року. За час успішної роботи фірми ми набули цінний досвід і достатньо знань для забезпечення наших клієнтів виключно якісними і надійними товарами від всесвітньо відомих брендів.

Що пропонує Інсталлер Pro?

Будучи офіційним представником в Україні лідера в сфері телевізійного обладнання, компанії KanexPro, ми постійно розширюємо асортимент продукцією такого ж високого рівня. Наш каталог містить товари більш ніж 20 великих і добре зарекомендували себе виробників: Cypress Technology, Gefen, Neutrik, Peerless-AV, tvONE, Atlona, ​​Nyrius, Optoma, Klotz, StarTech, Canare, Monoprice, Iogear, Techflex, Diamond, Kramer, Belden , CYP, Amphenol і інші.
Інсталлер Pro - не просто інтернет-магазин. Ми є спеціалізованою компанією, що пропонує ексклюзивну продукцію гідного рівня за доступними цінами.
Співробітники нашої фірми, що мають високу кваліфікацію і необхідні знання в області аудіо-та відеообладнання, завжди готові надати вичерпні консультації та надати професійну підтримку, допомогти при виборі відповідних моделей продукції для реалізації ваших проектів в рамках бюджету.

Постійні клієнти та партнери

Ми цінуємо кожного замовника і ретельно контролюємо якість всього асортименту товарів, представлених в каталозі. Тому вже більше 100 великих українських компаній вважає магазин Інсталлер Pro відповідальним і надійним постачальником. Серед них:

  • професійні інсталятори;
  • телерадіокомпанії;
  • державні підприємства;
  • фірми, що займаються системами відеоспостереження.