iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

Аксесуари

Для надійної, якісної і безпечної роботи відео або аудіо апаратури часто необхідні не менше надійні аксесуари високої якості. Інтернет-магазин Installer Pro пропонує широкий асортимент брендових аксесуарів за найдемократичнішими цінами в Україні.

Що необхідно для хорошої роботи аудіо та відео техніки?

Будь-яка відео або аудіо апаратура потребує додаткових деталях, які допомагають досягти більш високого показника безпеки. Наш інтернет-магазин пропонує наступні аксесуари:

  • Techflex - кабельна оплетка, призначена для підвищення безпеки роботи технічної апаратури. Це спеціальні «чохли», в які поміщаються дроти. Це дозволяє кожен раз не спотикатися об розкидані шнури, а також підвищує безпеку;
  • Трубка термоусадочна - відмінний варіант для підвищення безпеки роботи з обладнанням. На відміну від класичної ізоляційної стрічки вона працює швидше, менш трудомістким і більш безпечно. Під впливом високих температур вона стискається до оптимального діаметру, але при цьому не горить, не плавиться;
  • Кабельні стяжки (хомути) дозволяють грамотно і безпечно організувати прокладені кабельні магістралі. Вони просто і легко стягують весь набір проводів, які тепер будуть разом завжди під рукою;
  • Електричні подовжувачі - необхідний елемент для апаратури, що дозволяє створити необхідні кабельні розвилки. Пропоновані моделі - компактні, пожежобезпечні, недорогі за ціною, прості у використанні.
  • Ще одна цікава пропозиція - мережеві фільтри, які необхідні для підключення електроніки в нестабільну електричну мережу. Вони дозволяють знизити рівень перешкод, запобігти перевантаження і звести нанівець короткі замикання.

Інтернет-магазин Installer Pro пропонує замовити аксесуари для відео і аудіо техніки за найнижчими в Україні цінами. Доставка здійснюється в будь-який з міст - Одеса, Харків, Львів та інші, швидко, своєчасно, точно в зазначений термін.