iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

Подовжувачі аудіо та відео сигналу по кабелю CAT 5/6, підсилювачі.

Подовжувачі і підсилювачі сигналів їх застосування

Подовжувачі стали досить поширеними в організації приміщення та раціонального використання передачі аудіо та відео потоку на певну довжину для технічних пристроїв. Ви можете вибрати для себе оптимальний варіант, який буде найбільш зручний для персонального користування. Інтернет-магазин Інсталлер Pro розпорядженні широкий вибір подовжувачів за найбільш привабливими цінами від оригінальних виробників в Україні. Подовжувачі від цієї компанії, що спеціалізується на аудіо і відео системах, мають високу якість і гідні показники продуктивності, які здатні задовольнити найвимогливіших клієнтів.

Подовжувачі з нашої лінійки розрізняються, залежно від призначення:

Такі подовжувачі є провідними і використовуються спеціально для найбільш практичною експлуатації, яка відображає ступінь захищеності внутрішньої проводки. Вита пара - це дуже грамотний спосіб ізоляції проводів від впливу навколишніх чинників, які можуть призвести до виникнення несправності або розриву мережі підключення. Тому, подовжувачі з кручений парою в онлайн-магазині Інсталлер Pro - це розумне капіталовкладення в безперебійну роботу більшості пристроїв і збереження цілісності кабелю для швидкості передачі аудіо та відео сигналу.

Переваги звернутися саме до нас:

  • Інсталлер Pro є не просто онлайн-магазином з наявністю товарів, а спеціалізованим агентом, який безпосередньо пов'язаний з клієнтами. Клієнти для нас - це колеги, яких ми цінуємо і знаходимо індивідуальний підхід до кожного;
  • Ми працюємо в багатьох великих містах: Київ, Львів, Одеса, Харків.
  • Подовжувачі, представлені на сайті, мають високі характеристики якості і міцності, адже ми ставимося з крайньою відповідальністю до продукції;
  • Для бізнес-клієнтів є відмінна можливість замовити продукцію оптом;
  • Товари можна по праву назвати ексклюзивними, так як вони направлені суто на професійне користування;
  • Подовжувачі мають приємну ціну, яка підійде під кожен бюджет;
  • Ми здійснюємо доставку продукції на далекі відстані по території країни;

Інтернет постачальник аудіо-відео систем Інсталлер Pro - це надійний помічник для тих, хто цінує своєчасність і якість в одному цілому.