iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

Switchcraft (USA)

Switchcraft, Inc. була заснована в 1946 році для виробництва роз'ємів, вилок і перемикачів, в основному для індустрії зв'язку. Початковий завод розташовувався на Уест-диверсію-стріт в Чикаго. У 1948 році компанія переїхала на більший об'єкт за адресою 1328 North Halsted Street, а в 1958 році підприємство переїхало на завод площею 185000 квадратних футів, розташований на 5555 North Elston Avenue, який до цих пір є штаб-квартирою і найбільшим з трьох виробничих підприємств корпорації.
У 1977 році Switchcraft була куплена корпорацією Raytheon і протягом двадцяти років працювала як незалежна дочірня компанія в своєму комерційному підрозділі. За цей час Switchcraft розширила свої виробничі можливості, включивши вертикальну інтеграцію для рентабельного виробництва в Сполучених Штатах. Вони також розширили виробництво з'єднувачів для суворих умов навколишнього середовища, що збільшило зростання компанії на ринку.
У 1997 році компанія Raytheon прийняла стратегічне рішення зосередитися виключно на оборонної промисловості. В результаті вони втратили своїх інтересів у всіх своїх комерційних холдингах. У той час Switchcraft був проданий керівництву компанії і приватної інвестиційної компанії.
У 1999 році Switchcraft придбала Conxall, виробника круглих роз'ємів і кабельних збірок, щоб розширити свою пропозицію продуктів для підключення до жорстких умов навколишнього середовища. Вони розташовані на території площею 32 000 квадратних футів в Вілла Парк, штат Іллінойс. Це стратегічне придбання допомогло Switchcraft вийти на ринок промислових товарів.
У 2011 році Switchcraft була придбана HEICO Corporation і стала частиною їх Electronic Technologies Group. Switchcraft - великий постачальник продуктів для підключення до жорстких умов на промисловому ринку і провідний постачальник підключення для Pro-Audio і Broadcast Industries.

Товары

Сортировать : По цене Сбросить
 на странице
Switchcraft (USA)/WP1S2P 1 Gang металева настінна пластина з нержавіючої сталі, 2 отвори EH
WP1S2P 1 Gang металева настінна пластина з нержавіючої сталі, 2 отвори EH
Бренд: Switchcraft (USA)
Артикул: WP1S2P
Наявність: Під замовлення 4-6 тижнів
Ціна:
1280 грн.
Кількість
Switchcraft (USA)/WP2S4P Металева настінна пластина з нержавіючої сталі 2 Gang, 4 отвори EH
WP2S4P Металева настінна пластина з нержавіючої сталі 2 Gang, 4 отвори EH
Бренд: Switchcraft (USA)
Артикул: WP2S4P
Наявність: Під замовлення 4-6 тижнів
Ціна:
1642 грн.
Кількість
 на странице