iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

Peerless-AV (USA)

Компанія Peerless-AV є одним з найстаріших світових виробників високоякісних універсальних кріпильних рішень. Вона була утворена в США в 1941 році. У перші роки свого існування основний упор робився на виробництво антен для телевізійних приймачів. Вже до 60-х років минулого століття компанія Peerless-AV стала найбільшим виробником телевізійних дипольних антен в Сполучених Штатах. Через деякий час фахівці компанії зайнялися розробкою настінних кронштейнів для ТВ, що і принесло перший по-справжньому великий успіх. Надалі це дозволило Peerless-AV стати одним з лідерів в області виробництва аудіовізуальної продукції, в тому числі різного роду кріплень для дисплеїв і мультимедійних проекторів, бездротових технологій, інтерактивних кіосків, меблів для аудіо- та відеоапаратури, стійок, візків і багато чого іншого. Портфоліо компанії налічує більше 3600 продуктів для кінцевих споживачів - фахівців монтажників і виробників оригінального устаткування.

В даний час бренд представлений в таких унікальних нішах ринку Pro AV, як Digital Signage, готельний бізнес, освіту, спортивні споруди, ресторани, бари, оздоровчі клуби. Peerless-AV намагається бути лідером в області інженерних і стратегічних інвестицій і має найсучасніші на сьогоднішній день технології виробництва і розробки продукції. Комплексний підхід, до, здавалося б, стандартними технологіями розробки продукту, являє собою активну взаємодію відділів, відповідальних за розробку, дизайн і маркетинг, з виявленням ключових потреб клієнтів. Стійкий попит на новаторські рішення в області аудіовізуальної продукції є для компанії найважливішим критерієм для підтримки міцних відносин з клієнтами по всьому світу.

Peerless-AV відома як один з розробників галузевих стандартів в області монтажних кронштейнів і мобільних стендів для професійного обладнання. Компанія щорічно вкладає значні кошти в дослідну діяльність, причому розмір цих вкладень значно вище, ніж у конкурентів по галузі, перш за все в області технологій монтажу, мультимедійних рішень, рішень для торгових площ. Компанія Peerless-AV має кілька дизайн-центрів, розташованих на території Сполучених Штатів і Великобританії. Як результат, час від розробки до початку виробництва і виведення продукту на ринок мінімально.

Компанія виробляє більше 90% своєї продукції на сучасному високотехнологічному заводі, розташованому недалеко від Чикаго, штат Іллінойс, США. Завод постійно модернізується, поліпшується якість штампування і забарвлення. Високий контроль за якістю складання є невід'ємною частиною процесу виробництва. Компанія Peerless-AV використовує сучасне лазерне обладнання з ЧПУ для лиття та штампування, а також налаштування пресів. Система управління якістю пройшла сертифікацію і була визнана відповідною вимогам стандарту якості ISO 9001, а також всім національним і глобальним екологічним стандартам. Peerless-AV має розвинену мережу продажів, представництва в багатьох країнах світу, а також власні матеріально-технічні ресурси, розташовані в Азії, Європі та Північній Америці. Структурно, компанія розбита на підрозділи, що відповідають за різні бізнес аспекти, які можуть перебувати за межами Сполучених Штатів Америки, але всі вони взаємодію з глобальним відділом маркетингу.

Товары

Сортировать : По цене Сбросить
 на странице
 на странице