iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

Cisco GLC-LH-SMD Сумісний модуль SFP - 1000BASE-LX / LH - 1GbE оптоволоконний одномодовий оптичний трансивер SMF - 1GE Gigabit Ethernet SFP - LC 10 км - 1310 nm - DDM Cisco Firepower, ASR920, IE2000

Бренд: Startech (USA)
Startech (USA)
Артикул: GLCLHSMDST
Наявність: Під замовлення 4-6 тижнів

1000BASE-LX / LH
1 Гбіт / с
Одномодовий (SMF) / Багаторежимний (MMF)
Роз'єм LC
1310 nm
Цифровий діагностичний моніторинг (DDM)
Відстань до 10 км (6,2 милі)

Цена:
5580 грн.
Кількість
GLCLHSMDST - це модуль оптоволоконного приймача, сумісний з Cisco GLC-LH-SMD, який був розроблений, запрограмований і протестований для роботи з комутаторами і маршрутизаторами Cisco®. Він забезпечує надійне з'єднання 1 GbE по оптоволоконному кабелю для мереж, сумісних з 1000BASE-LX / LH, з максимальною відстанню до 10 км (6,2 милі).

Технічні характеристики:
Довжина хвилі 1310 nm
Максимальна швидкість передачі даних: 1,25 Гбіт / с
Тип: однорежимні / багатомодове волокно
Тип підключення: роз'єм LC
Максимальна відстань передачі: 10 км (6,2 милі) - SM / 1 км (0,6 милі) - MM
Середній час безвідмовної роботи: 200000 годин
Потужність: менше 1 Вт.
Моніторинг цифровий діагностики (DDM): Так

Цей оптоволоконний модуль SFP підтримує гарячу заміну, що спрощує оновлення і заміну, зводячи до мінімуму збої в роботі мережі.
Відгуки покупців
— оставьте оценку
— ужасно
— плохо
— средне
— хорошо
— отлично