iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

Підбір обладнання для передачі аудіо відео сигналу на відстань більше 20 метрів.

Обладнання для передачі аудіо та відео сигналу.

У цій статті ми детально не зупинятимемося на брендах, а підкажемо яке обладнання для яких цілей ми рекомендували б використовувати.
Якщо є необхідність передати сигнал аудіо і відео на відстань більше 20 м., ми рекомендуємо в таких випадках використовувати подовжувачі HDMI по САТ5 / 6. Вони на ринку України є пасивні та активні (з блоками живлення). Використовувати такі комплекти - це надійне рішення, яке виключить необхідність у покупці підсилювачів в разі якщо буде слабкий сигнал надходити від вашого джерела. Тому для великої відстані рекомендуємо HDMI подовжувачі.

Розділ на нашому сайті - подовжувачі HDMI

Kабель HDMI

Кабель HDMI з роздільною здатністю 1080p багато варіантів і відрізняються вони за ціною і виробнику. При виборі кабелю необхідно звернути увагу на характеристики вашого обладнання. І відповідно під ці завдання і підбираємо кабель. При виборі звертаємо увагу на версію, пропускну здатність і дозволу кабелю. Кабель HDMI версія 1.4, HDMI 2.0, HDMI 2.1 і дозвіл 4K, 8K. Кабель HDMI до 4K (3840x2160p при 60 Гц), кабель HDMI до 8K при 60 Гц, включаючи 4K при 120 Гц. На кабелі не економимо так як це сполучна ланка вашого обладнання!

Розділ на нашому сайті - кабель HDMI