iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

Workstream PTZ-камери для конференцій, панорамування і нахил з дистанційним управлінням, веб-камера 1080p, USB 2.0, 3-кратний оптичний зум

Бренд: Monoprice, Inc (China для USA)
Monoprice, Inc (China для USA)
Артикул: MP35520
Наявність: Під замовлення 4-6 тижнів

Workstream PTZ-камери для конференцій
Панорамування і нахил з дистанційним управлінням
Веб-камера 1080p, USB 2.0
3-кратний оптичний зум

PDF-файл товара
Цена:
37125 грн.
Кількість


Ця камера для відеоконференцій з панорамированием, нахилом і збільшенням (PTZ) призначена для відеоконференцій в конференц-залах середнього розміру і ідеально підходить для зустрічей з 6-10 учасниками. Вона працює з комп'ютерними програмами для відеоконференцзв'язку і хмарними службами, його легко встановити і використовувати для веб-зустрічей.
Цю камеру легко налаштувати для використання з комп'ютерами. Він використовує стандартне з'єднання USB 2.0, тому легко працює з більшістю ноутбуків і настільних комп'ютерів. Для підключення потрібно тільки один кабель. Ніяких окремих кабелів живлення, відео або управління не потрібно. Це plug and play, тому для Windows®, Mac® OS X®, Chrome OS ™ і Linux® окремі драйвери не потрібні. Просто включите камеру в операційній системі або в додатку для конференц-зв'язку.
Можливості відео камери спеціально розроблені для зустрічей з полем огляду 84 градуси. Функції моторизованого панорамування, масштабування і нахилу дозволяють збільшувати або зменшувати масштаб при необхідності одним натисненням кнопки на пульті дистанційного керування. 1 / 2,9-дюймовий CMOS-датчик Sony® розрахований на використання навколишнього офісного освітлення, а дозвіл відео 1080p HD врівноважує якість відео HD і вимоги до смуги пропускання даних.
Вхідний в комплект пульт дистанційного керування забезпечує легке управління панорамированием, нахилом і масштабуванням, а також дозволяє зберігати налаштування для автоматичного збільшення до заздалегідь визначених точок в конференц-залі.
Ця PTZ-камера поставляється з монтажним обладнанням, тому її можна легко встановити на стіні конференц-залу поруч з телевізором або монітором. У комплект входить USB-кабель довжиною 16,4 фута, який можна активно подовжити за допомогою подовжувальних кабелів Active USB 2.0 (продаються окремо).

Особливості:
  • Призначений для команд і конференц-залів середнього розміру
  • Підключення USB 2.0 для харчування, відео та аудіо
  • Для Windows®, Mac® OS X®, Chrome OS ™ або Linux® драйвери не потрібні.
  • Використання з популярним програмним забезпеченням для відеоконференцзв'язку в Інтернеті
  • Відео оптимізовано для веб-зустрічей
  • Включає бездротової пульт дистанційного керування для управління PTZ з можливістю збереження встановлених кутів і масштабів
  • Для досягнення найкращих результатів рекомендується використовувати з зовнішнім мікрофоном і динаміком (продається окремо)
  • Монтажне обладнання в комплекті

WORKSTREAM ™ і логотип WORKSTREAM є товарними знаками Monoprice Inc.
Максимальна роздільна здатність відео 1080p
Поле зору 84 ° широкий кут
Мінімальна освітленість 0,1 люкс при ƒ1,6
Діапазон обертання 350 °
Діапазон нахилу ± 30 °
Максимальний оптичний зум 3x
Відгуки покупців
— оставьте оценку
— ужасно
— плохо
— средне
— хорошо
— отлично