iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

StarTech BOX4HDECP Настільний конференц-бокс для підключення AV

Бренд: Startech (USA)
Startech (USA)
Артикул: BOX4HDECP
Наявність: Під замовлення 4-6 тижнів

Встановіть цю панель підключення AV на будь-який стіл в залі засідань і підключіть ваш пристрій з HDMI, VGA або mDP до дисплея HDMI.

Цена:
31980 грн.
Кількість
Цей блок підключення для конференц-столів має приховану конструкцію, яка дозволяє підключати джерело відеосигналу VGA, Mini DisplayPort, HDMI або композитний відеосигнал до дисплея або проектора HDMI. Коли відеопереключатель не використовується, ви можете просто насунути стильну кришку на роз'єми, сховавши їх усередині столу або поверхні подіуму.

Зручна доступність
Доповідачі можуть зручно обмінюватися контентом зі свого пристрою за допомогою настільного перемикача, який автоматично перетворює будь-який підключений пристрій джерела аудіо / відео в один вихід HDMI. Розподільна коробка також пропонує стильну інтеграцію в ваш сучасний зал засідань або клас з непомітною прихованої панеллю. Для додаткової зручності BOX4HDECP оснащений USB-портом для зарядки вашого мобільного пристрою і наскрізним портом Ethernet для підключення до Інтернету в залах засідань, де недоступний Wi-Fi®.Додайте потужності відео 4K на свій ноутбук або ультрабук
легко співпрацювати
Перемикач A / V робить ваш великий дисплей доступним для будь-якого пристрою джерела відеосигналу доповідача, встановлюючи його безпосередньо на поверхню вашого столу або подіуму, і автоматично виводить останній підключений джерело відеосигналу. Крім того, підтримка дозволів відео високої чіткості до 1920x1080 (1080p) гарантує збереження якості вашої презентації.

Додайте потужності відео 4K на свій ноутбук або ультрабук
можливості підключення
Завдяки підтримці різних відеовходів, включаючи HDMI, VGA, Mini DisplayPort і композитний, відеопереключатель забезпечує підтримку практично будь-якого ноутбука, Ultrabook ™ або мобільного пристрою, такого як MacBook®, Microsoft® Surface ™ Pro 2 і 3 і Lenovo X1 ™. Панель перемикання працює навіть із застарілими аудіо / відео пристроями, такими як DVD-плеєри, і підтримує використання відеоадаптерів для вашого iPhone® або iPad®.

 

Відгуки покупців
— оставьте оценку
— ужасно
— плохо
— средне
— хорошо
— отлично