iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

ST124HDVW 2x2 Video Wall контролер - 4K 60Hz

Бренд: Startech (USA)
Startech (USA)
Артикул: ST124HDVW
Наявність: Під замовлення 4-6 тижнів

4K Video Wall Splitter
HDMI 2.0
1 вхід 4 виходи

PDF-файл товара
Цена:
83850 грн.
Кількість
Цей контролер відео стіни дозволяє підключати джерело відеосигналу HDMI до кількох дисплеям HDMI з підтримкою дозволів Ultra HD і об'ємного звуку 7.1. Ви можете використовувати контролер в якості Видеоразветвитель для розподілу одного і того ж сигналу HDMI на чотири дисплея, або ви можете об'єднати джерело відео на чотирьох дисплеях для створення відео стіни 2x2.

Підтримує True 4K при 60 Гц
Не всі контролери матриць відео стіни 2x2 однакові. Хоча деякі контролери відеостін HDMI 1.4 можуть досягати дозволу 4K, вони будуть працювати тільки з частотою оновлення 30 Гц. Цей процесор для відеостін 4K 60 Гц HDMI пропонує повну підтримку HDMI 2.0, включаючи справжнє дозвіл 4K при 60 Гц.

Сумісність
Розгалужувач відео стіни HDMI підтримує HDCP 2.2 і назад сумісний з дисплеями 4K 30 Гц і 1080p. Це гарантує, що він буде працювати з дисплеями з більш низьким дозволом, такими як телевізори навколо вашого сайту або в вашому додатку для цифрових вивісок.

Проста установка і настройка
Розгалужувач 4K HDMI забезпечує зручність настройки за принципом plug-and-play. Просто підключіть джерело і 4 дисплея, і розгалужувач відео стіни 4k автоматично створить відео стіну з відповідним дозволом.
 
Додатки
Створюйте універсальні цифрові вивіски 4K за допомогою декількох телевізорів
Функція відео стіни 2x2 дозволяє об'єднати чотири окремих дисплея в один широкоформатний.
 

 

Відгуки покупців
— оставьте оценку
— ужасно
— плохо
— средне
— хорошо
— отлично