iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

R300WN22MOD Надійна зовнішня точка доступу Wireless-N - 2,4 ГГц - Харчування від PoE - Метал IP67

Артикул: R300WN22MOD
Наявність: Під замовлення 4-6 тижнів

Забезпечує надійну пропускну здатність бездротової мережі до 3,7 км - навіть в суворих погодних умовах

Цена:
13845 грн.
Кількість

Скористайтеся бездротовим зв'язком на відкритому повітрі - в дощ, сніг або інші екстремальні умови - з цієї бездротовою точкою доступу з сертифікатом IP67. Міцна і надійна бездротова точка доступу 2,4 ГГц дозволяє створювати або розширювати зону покриття бездротової мережі, використовуючи існуючу дротову або бездротову мережу, для підключення на великих відкритих просторах і максимального збільшення пропускної здатності мережі Wi-Fi.

Створено, щоб протистояти екстремальних погодних умов
Надайте своїм відвідувачам, клієнтам або співробітникам надійний зовнішній доступ в Інтернет. Ця захищена від атмосферних впливів бездротова точка доступу з литим під тиском металевим корпусом має один з найвищих в галузі рейтингів IP. Сертифікований IP67, він забезпечує виняткову захист від води і пилу, включаючи захист від проникнення води протягом 30 хвилин на глибині до 3 футів.

Для установки поза приміщеннями розрахована на роботу в екстремальних погодних умовах і температурах в широкому робочому діапазоні від -30 ° до 60 ° C (від -22 ° до 140 ° F). Надміцні кабельні введення і гумові прокладки герметизують порти від проникнення вологи під час дощу або вологих умов.

Надійна робота і радіус дії бездротової мережі
Ця точка бездротового доступу - ефективний спосіб створити або розширити вашу бездротову мережу з радіусом дії до 3,7 км або 2,3 милі. Це допомагає усунути мертві зони, максимізувати пропускну здатність і швидкість в зоні покриття. Ви можете з'єднати дві будівлі на відстані декількох кілометрів один від одного, щоб забезпечити надійний доступ в Інтернет.

Точка доступу працює в діапазоні частот 2,4 ГГц і забезпечує бездротовий доступ до 32 клієнтів одночасно (802.11a / n). Ви також можете налаштувати декілька точок доступу, щоб забезпечити надійний доступ до Wi-Fi для додаткових клієнтів одночасно. Мережа 2,4 ГГц - це найбільш поширений діапазон, що забезпечує легкий доступ для широкого спектру смартфонів, планшетів та інших мобільних пристроїв. Завдяки підтримці Wireless-N точка доступу забезпечує високу швидкість передачі даних до 300 Мбіт / с, що ідеально для потокової передачі відео високої чіткості, голосу і музики.

Універсальне використання на відкритому повітрі або в приміщенні
Завдяки своїй високій продуктивності і дальності дії ту саму точку доступу підтримує бездротові з'єднання в різних додатках - для малих і середніх підприємств, університетських містечок, місць відпочинку і житлових дворів. Він дозволяє легко розширити вашу бездротову мережу, включивши в неї відкриті конференц-зали, патіо, кафе, зелені зони, парковки і прилеглі будівлі. Пилонепроникний і водонепроникний, точка доступу також ідеально підходить для суворих внутрішніх умов, таких як склади, фабрики та інші промислові приміщення.

Для універсального використання пристрій забезпечує чотири режими роботи: точка доступу (AP), система бездротового розподілу (WDS), міст і ретранслятор постачальника послуг бездротового Інтернету (WISP), а також міст і ретранслятор WISP для обладнання в приміщенні клієнта (CPE). Режим WDS дозволяє розширити зону покриття бездротової мережі за рахунок об'єднання декількох точок доступу WDS. Використовуючи режим WISP, ви можете підключити два сегмента LAN по бездротовій мережі. Режими CPE дозволяють з'єднати два сегмента LAN через дротове з'єднання.

Проста настройка і установка
Завдяки харчуванню через PoE зовнішню бездротову точку доступу можна встановити практично в будь-якому місці, без розетки. (В комплект входить інжектор Power-over-Ethernet.) Точку доступу можна встановити на стовпі, впритул до стіни або стелі. Наскрізна передача PoE через вторинний порт LAN дозволяє підключити вторинну точку доступу R300WN22MOD і живити її

Майстер налаштування, веб-утиліта настройки, спрощує початок роботи та дозволяє налаштувати бездротову мережу відповідно до ваших потреб. Ви можете налаштувати параметри безпеки (включаючи аутентифікацію WEP, WPA або WPA2), призначити ім'я SSID і встановити настройки каналу. Ви навіть можете призначити пріоритет трафіку для певних пристроїв, таких як телевізори високої чіткості або ігрові консолі. Ви також можете заборонити доступ до мережі в зазначений час.
АПАРАТНІ ЗАСОБИ
Конфігурація антени 2x2: 2 (TxR: S)
ID набору мікросхем Atheros - AR9341
Галузеві стандарти IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.11b / g / n
сертифікований IP67
Інтерфейс Бездротовий Ethernet
ПРОДУКТИВНІСТЬ
Пропускна здатність 20/40 МГц
Частотний діапазон 2,4 ~ 2,4835 ГГц
Повна дуплексний підтримка та
Максимальна відстань 3,7 км (2,3 милі)
Максимальна кількість клієнтів 32
Максимальна швидкість передачі даних 300 Мбіт / с
модуляція OFDM, DSSS
Функції безпеки TKIP / AES
Шифрування даних WEP
Шифрування даних WPA і WPA2-PSK
Шифрування корпоративних даних WPA і WPA2
Підтримувані протоколи CSMA / CA
З'ЄДНУВАЧ
Тип (и) роз'єму 1 - Бездротовий зв'язок N (IEEE 802.11n)
Внутрішні порти 2 - RJ-45 жіночий
ОСОБЛИВІ ПРИМІТКИ / ВИМОГИ
Вимоги до системи та кабелю Доступна внутрішня електрична розетка змінного струму
Мережевий кабель категорії 5 (або вище) від інжектора PoE до бездротової точки доступу і інжектора PoE до комутатора / маршрутизатора LAN (всього не більше 100 м)
ІНДИКАТОРИ
світлодіодні індикатори
1 - Потужність
2 - Підключення до локальної мережі / активність
3 - Потужність бездротового сигналу
ПОТУЖНІСТЬ
Полярність центрального наконечника позитивний
Вхідний струм 1 А
Вхідна напруга 100 - 240 змінного струму
Вихідний струм 0,5 А
Вихідна напруга 48 постійного струму
Тип штекера N
Споживана потужність (у ватах) 13,5
Джерело живлення Адаптер змінного струму в комплекті
ЕКОЛОГІЧНА
вологість 100% відносна вологість без конденсації
Робоча Температура Від -30 ° C до 60 ° C (від -22 ° F до 140 ° F)
Температура сховища Від -30 ° C до 85 ° C (від -22 ° F до 185 ° F)
ФІЗИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
сірий колір
матеріал Алюміній і пластик
Висота продукту 2,3 дюйма [5,8 см]
Довжина виробу 6,3 дюйма [16,1 см]
Ширина продукту 3,9 дюйма [10 см]
Вага продукту 24 унції [679 г]
ІНФОРМАЦІЯ ПРО УПАКОВЦІ
Висота упаковки 3,4 дюйма [86 мм]
Довжина пакета 14 дюймів [35,5 см]
Ширина упаковки 8,5 дюймів [21,5 см]
Доставка (упаковка) Вага 2,8 фунта [1,3 кг]
ЩО У КОМПЛЕКТІ
Включено в пакет 1 - Зовнішня точка бездротового доступу
1 - Інжектор PoE
1 - Комплект для монтажу на стовп
1 - Адаптер живлення
1 - Короткий керівництво
Відгуки покупців
— оставьте оценку
— ужасно
— плохо
— средне
— хорошо
— отлично