iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

Nyrius NPCS600 ARIES Pro Wireless HDMI передавач і приймач, потік HD 1080p 3D відео з ноутбука на телевізор або проектор

Бренд: Nyrius (USA)
Nyrius (USA)
Артикул: NPCS600
Наявність: Під замовлення 4-6 тижнів

ARIES Pro Wireless HDMI передавач і приймач, потік HD 1080p 3D відео з ноутбука на телевізор або проектор.

Цена:
22909 грн.
Кількість

ARIES Pro Wireless HDMI передавач і приймач, потік HD 1080p 3D відео з ноутбука на телевізор або проектор.
ARIES Pro керуйте HD-відео і транслюйте на будь-який екран. ARIES Pro передавач (NPCS600) дозволяє звільнити пристрій HDMI від кабелю і передати 1080p і 3D відео.

Ця зручна система дозволяє переглядати Інтернет, потокове мультимедіа з сайтів Netflix, Hulu, YouTube, і багатьох інших.

Висока продуктивність і великої дальності ARIES Pro забезпечує потужний сигнал без затримки по бездротової передачі HD відео 1080p з HDMI джерела. Передача відео сигналу через стіни, підлогу - до 100 футів (30 метрів) без перешкод від WiFi або bluetooth пристроїв.

Миттєве підключення без програмного забезпечення, складної установки або WiFi.

Відеооператори можуть використовувати ARIES Pro відео з їх безпілотниками, HDSLRs, і з відеокамерами. Підключіть джерело живлення для настройки камери, щоб вільно пересуватися в обмеженому просторі.

Наступний рівень відео ігор. Грати у відео ігри з настільного комп'ютера або ноутбука, на ps4 або Xbox One на вашому екран телевізора бездротовим способом, з нульовою затримкою.
Покращення презентацій, розширюючи / дзеркальне відображення Вашого ПК використовуючи ноутбук для показу презентації в конференц-залі на телевізор. Ваш ноутбук поруч з Вами, не будучи прив'язаний кабелем HDMI до TV.

 

 

Відгуки покупців
— оставьте оценку
— ужасно
— плохо
— средне
— хорошо
— отлично