iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

MP8490 Активний подовжувач 2 Port USB-A to USB-A Female 2.0, довжина 9 м.

Бренд: Monoprice, Inc (China для USA)
Monoprice, Inc (China для USA)
Артикул: MP8490
Наявність: Під замовлення 4-6 тижнів

Активний подовжувач 2 Port
Тип USB-A to USB-A Female 2.0
Довжина 9 м.

Цена:
1564 грн.
Кількість
Три функції в одному кабелі з активним подовжувачем / ретранслятором / концентратором USB 2.0.
За допомогою цього кабелю ви можете збільшити довжину кабелю USB 2.0 ще на 9 метрів. Він поставляється з роз'ємом USB A на одному кінці і парою роз'єму USB A на іншому.

При подовженні USB-кабелів на відстань більше 4.5 метрів, якість може постраждати від зниження рівня сигналу. Чим далі, тим гірше стає, поки ви не отримаєте погані (чи ні) дійсні з'єднання. Цей кабель включає в себе підсилювач сигналу, який збільшить рівень сигналу, щоб ви могли розширюватися далі без втрати сигналу. Він використовує харчування USB для забезпечення підвищення або може використовувати додатковий адаптер змінного струму (PID 2220, не входить в комплект) для харчування, в якому він потребує.

Цей кабель також служить 2-портовим USB HAB. Кожен з двох гніздових роз'ємів USB A може підключатися до окремого USB-пристрою, а кабель буде управляти сигналами даних так само, як і будь-який інший USB hab. Кабель можна використовувати в якості пасивного концентратора або активного, використовуючи додатковий адаптер змінного струму (PID 2220, не входить в комплект), підключений до блоку повторювача, що дозволяє кабелю підключати енергоємні USB-пристрої, такі як портативні жорсткі диски або телефон зарядка.

Блок повторювача має два світлодіоди, один з яких вказує, коли підключений зовнішнє джерело живлення, а інший - коли встановлений дійсний канал передачі даних USB з одним або обома портами концентратора.
Відгуки покупців
— оставьте оценку
— ужасно
— плохо
— средне
— хорошо
— отлично