iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

MP6622 Вбудована настінна пластина для кабелю низької напруги - чорна

Бренд: Monoprice, Inc (China для USA)
Monoprice, Inc (China для USA)
Артикул: MP6622
Наявність: Під замовлення 4-6 тижнів

Вбудована настінна пластина для кабелю низької напруги - чорна

Цена:
367 грн.
Кількість
Пропонуємо лінійку боксів низької напруги, що встановлюються у настінні, з конструкцією «легкого монтажу», яка не вимагає монтажної коробки низької напруги всередині стіни для установки. Настінні панелі мають унікальний дизайн з виступами по боках, які щільно прилягають до задньої частини монтажної поверхні з гіпсокартону, забезпечуючи чистий зовнішній вигляд при установці без клопоту з установки монтажної коробки. Конструкція також забезпечує додаткову універсальність, оскільки настінні панелі можна встановлювати на стіні вертикально або горизонтально.

Настінна панель надає вашій установці закінчений вигляд, але дозволяє гнучко використовувати будь-які типи кабелів за вашим вибором. Через одну пластину можна провести кілька ліній, що дозволить вам змішувати і поєднувати, позбавляючи від необхідності розміщувати кілька пластин на стіні.
 
З цими новими пластинами ви можете з легкістю прокладати кабелі низької напруги за телевізором з плоским екраном, підсилювачем або іншими аудіо / відео пристроями.

Загальні розміри: 4,9 дюйма (Д) x 3,25 дюйма (Ш) x 2,25 дюйма (Д)
Розміри під кабельний: 2,5 дюйма (Д) x 1,5 дюйма (Ш) x 2,25 дюйма (Д)
Максимальна товщина стінки для установки: 1 дюйм
Мінімальна товщина стінки для установки: 0,25 дюйма
 
* Зазначений колір може відрізнятися по тону і / або відтінку в залежності від серійного виробництва і виробничих потужностей. Окремі предмети також можуть незначно відрізнятися за кольором один від одного.
Відгуки покупців
— оставьте оценку
— ужасно
— плохо
— средне
— хорошо
— отлично