iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

MP625907 Компактні конденсаторні мікрофони Stage Right від Monoprice SC100 Small Pencil зі змінними капсулами Omni - пара

Артикул: MP625907
Наявність: Під замовлення 4-6 тижнів

Конденсаторні мікрофони з невеликою діафрагмою
Професійне студійне якість
Комплект 2 шт.

Цена:
6825 грн.
Кількість
Деякі маленькі конденсаторні мікрофони у вигляді олівця зустрічаються рідше, ніж їх аналоги з великою діафрагмою, але перевершують їх по більшості стандартів якості, особливо коли вони використовуються для захоплення високочастотних деталей. Маленькі олівцеві конденсаторні мікрофони Stage Right ™ SC100 не є винятком, вони забезпечують професійне студійне якість роботи невеликих конденсаторних мікрофонів, які коштують у кілька разів більше їх ціни.

Конденсаторні мікрофони з невеликою діафрагмою є стандартом для запису будь-якого джерела звуку, що вимагає високочастотної деталізації. Конденсатори Stage Right ™ SC100, від акустичних гітар до духових інструментів і навіть барабанів, забезпечують кращу артикуляцію, швидшу перехідну характеристику і виняткове високочастотне мерехтіння, особливо в порівнянні з більш поширеними великими конденсаторними мікрофонами. До того ж, SC100 мають відмінну перехідною характеристикою за рахунок невеликих діафрагм, що робить їх ідеальним вибором для накладних барабанів і інших ударних інструментів.

На відміну від звичайних олівцевих конденсаторних мікрофонів, Stage Right ™ SC100 включає в себе дві пари змінних капсулів, що забезпечує гнучкість і без того видатного набору мікрофонів. Просто відкрутіть встановлені кардіоїдну капсули і замініть їх входять в комплект всеспрямованим набором, гарантуючи, що ви завжди будете готові миттєво записати ідеальну, природну акустику.

Stage Right ™ SC100 забезпечує продуктивність і можливості, які не поступаються професійним студійним мікрофонів за невелику частину вартості. Їх широкий частотний діапазон і високий максимальний рівень звукового тиску гарантують, що вони працюють на рівні, очікуване від справжніх професійних записуючих мікрофонів. Вхідні в комплект змінні капсули, затискачі для мікрофона, вітрове скло і жорсткий футляр для перенесення завершують комплект, що перевершує стандарти як за вартістю, так і за зовнішнім виглядом.
Элемент - Малі діафрагмові конденсатори 16 мм
Полярні візерунки - Кардіоїдна і всеспрямована
Частотна характеристика - 30 Гц ~ 18 кГц
Чутливість - -38 дБ ± 2 дБ (0 дБ = 1 В / Па @ 1 кГц)
Вихідний опір - 100 Ом ± 30% (@ 1 кГц)
Власний шум - 14 дБА
Максимальний - SPL 135 дБ (@ 1 кГц ≤ 1% THD)
Співвідношення сигнал / шум 80 дБ
Вимоги до живлення +48 В постійного струму фантомне живлення
Відгуки покупців
— оставьте оценку
— ужасно
— плохо
— средне
— хорошо
— отлично