iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

MP600007 Stage Right Комплект з 7 барабанних і інструментальних мікрофонів з кріпленнями і футляром

Бренд: Monoprice, Inc (China для USA)
Monoprice, Inc (China для USA)
Артикул: MP600007
Наявність: Під замовлення 4-6 тижнів

Stage Right Комплект з 7 барабанних і інструментальних мікрофонів

Цена:
14118 грн.
Кількість

Комплект з 7 барабанних і інструментальних мікрофонів Stage Right ™ спеціально розроблений для мікрофона всієї ударної установки. У кожному мікрофоні використовується кардіодоніческая діаграма спрямованості, яка природним чином відхиляє звуки з будь-якого напрямку, крім як безпосередньо перед мікрофоном. Вони оснащені збалансованими роз'ємами XLR, які забезпечують передачу сигналу з низьким рівнем шуму на вашу систему звукозапису або живого звуку.

Характеристики: Кожен мікрофон спеціально розроблений для уловлювання тонких нюансів музики при надзвичайно високих рівнях звукового тиску (SPL).
Універсальність: розроблені для будь-якого барабанного або музичного стилю, ці мікрофони підходять там, де традиційні мікрофони не підходять.
Роз'єми XLR: мікрофони бас-барабана, малого барабана і томи мають вбудовану різьблення для кріплення на стійці і роз'єми XLR для малошумною передачі на мікшерні пульти.

Зручність: в комплект входить красивий футляр для перенесення Stage Right з металевими зажимами для мікрофонів з обідком барабана, зажимами для мікрофонів і вітровим склом для конденсаторних мікрофонів.


Мікрофон для бас-барабана: Мікрофон для бас-барабана з великою діафрагмою - це потужний динамічний мікрофон з частотної характеристикою, що ідеально підходить для бас-барабанів і інших бас-інструментів. Він забезпечує чудову атаку і удар і забезпечує звук студійної якості навіть при надзвичайно високих рівнях звукового тиску. Насолоджуйтесь теплим, природним звучанням низькочастотних інструментів з мінімальним еквалайзером на басових струнних, мідних та ударних інструментах, а також на мікрофонних підсилювачах низьких частот.

Малий барабан і Том-мікрофони: Малий барабан і Том-мікрофони - це динамічні мікрофони з високим виходом, внутрішніми амортизаторами і чудовим відтворенням звуку при екстремальних рівнях звукового тиску. Природний спад високих частот робить ці мікрофони ідеальними для роботи з декількома інструментами близько один до одного зі зменшеним розмиванням. Пік вузької смуги у верхній частині середнього діапазону забезпечує артикуляцію, яка поміщає підсилювачі електрогітари і обертові динаміки Leslie Rotary Speakers на передній план в міксі.

Конденсаторні мікрофони: оверхед - це конденсаторні мікрофони з невеликою діафрагмою, з високим рівнем звукового тиску, які витримують зловживання барабаном, забезпечуючи при цьому тонкий нюансированной звук. Виключно низький рівень шуму дозволяє цим мікрофонів добре працювати і з більш м'якими інструментами. Вони однаково добре почувають себе вдома, граючи на всіх типах ударних, хорових ансамблів і акустичних інструментів.
Бас-барабан, мікрофон
Тип перетворювача динамічний
Спрямовані характеристики кардіоїда
Частотна характеристика 20 Гц ~ 10 кГц
чутливість 58 дБ 3 дБ (0 дБ = 1 В / Па при 1 кГц)
Вихідний опір 150 Ом 30% при 1 кГц
 
Малий барабан / Том Мікрофон
Тип перетворювача динамічний
Спрямовані характеристики кардіоїда
Частотна характеристика 80 Гц ~ 13 кГц
чутливість -54 дБ 3 дБ (0 дБ = 1 В / Па при 1 кГц)
Вихідний опір 250 Ом 30% при 1 кГц
 
Накладний мікрофон
Тип перетворювача Конденсатор
Спрямовані характеристики кардіоїда
Частотна характеристика 50 Гц ~ 18 кГц
чутливість -42 дБ 3 дБ (0 дБ = 1 В / Па при 1 кГц)
Вихідний опір 200 Ом 30% при 1 кГц
Максимум. Вхідний звуковий тиск 136 дБ при 1 кГц ≤ 1% THD
Співвідношення сигнал шум 60дБ
Відгуки покупців
— оставьте оценку
— ужасно
— плохо
— средне
— хорошо
— отлично