iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

MP34178 Consul Series USB-C 5G Hub адаптер з 2-портовим типом A, 2-портовим типом C, 100W PD 3.0

Бренд: Monoprice, Inc (China для USA)
Monoprice, Inc (China для USA)
Артикул: MP34178
Наявність: Під замовлення 4-6 тижнів

Consul Series USB-C 5G Hub адаптер
2-портовим типом A
2-портовим типом C
100W PD 3.0

Цена:
3744 грн.
Кількість
Розширте свої можливості і скористайтеся новими можливостями за допомогою комп'ютера, оснащеного USB Type-C ™, за допомогою серії консолей USB-C ™ серії Consul. Завдяки функції USB Type-C 3.1, серія Consul може запропонувати безліч варіантів, що дозволяють розширити ваші можливості роботи в будь-якому місці.

Цей адаптер-концентратор USB-C 5G серії Consul дозволяє підключити два USB-пристрої типу C і два типи A до комп'ютера, оснащеного USB-C. Всі чотири порти забезпечують підключення USB 3.1 Gen 1 SuperSpeed, що дозволяє передавати дані між підключеними пристроями до 5Gbps. Один з портів типу A відповідає специфікації USB Battery Charge (BC) 1.2 і забезпечує до 1,5 А для зарядки мобільних пристроїв. Сумісність з USB Power Delivery (PD) 3.0 не тільки забезпечує до 100 Вт енергії для зарядки через один з портів Type-C для зарядки ноутбуків, але також дозволяє додавати або видаляти джерело живлення без втрати підключення до даних.

USB 3.1: порти USB Type-A і Type-C ™ відповідають стандарту USB 3.1 Gen 1 і можуть забезпечувати пропускну здатність до 5Gbps.
Зарядка через USB: використовуйте виділений порт Type-A, щоб забезпечити до 1,5 ампер для зарядки зовнішнього пристрою.
Алюмінієвий корпус: легка алюмінієва конструкція забезпечує більш якісний адаптер, що робить його більш довговічним, ніж адаптери з пластика.
Power Delivery 3.0: при підключенні до сумісного хост-пристрою цей адаптер підтримує стандарт Power Delivery (PD) 3.0, що дозволяє підключати і відключати до 100 Вт PD без переривання передачі даних або відео.


* Підтримує тільки один дисплей одночасно.
Відгуки покупців
— оставьте оценку
— ужасно
— плохо
— средне
— хорошо
— отлично