iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

MP33570 Мобільний адаптер з USB-C на 4-портовий USB 3.0 від Mobile Series зі складним USB-роз'ємом Type-C

Бренд: Monoprice, Inc (China для USA)
Monoprice, Inc (China для USA)
Артикул: MP33570
Наявність: Під замовлення 4-6 тижнів

Мобільний адаптер з USB-C
4-портовий USB 3.0
Cкладивающійся USB-роз'єм Type-C

Цена:
1395 грн.
Кількість

Select Series USB-C ™ з 4-портовим USB 3.0 забезпечує все необхідне для підключення декількох периферійних пристроїв USB. Він оснащений чотирма портами Super Speed USB 3.0, які підтримують швидкість передачі даних до 5Gbps, що дозволяє використовувати зовнішні жорсткі диски і накопичувачі з великою швидкістю. Він оснащений коротким вбудованим штекером USB Type-C ™, тому вам не потрібно брати додаткові кабелі для підключення до ноутбука.

Відкидний кабель: відкидний кабель з роз'ємом USB-C ™ на кінці дозволяє легко підключатися до ноутбука без додаткових кабелів.
Портативний: з розміром 3,5 x 2,4 x 0,6 дюйма, вагою 1,9 унції і вбудованим відкидним кабелем цей адаптер ідеально підходить для використання вдома, в офісі і в дорозі.
4-портовий HUB USB 3.0: додайте чотири порти USB 3.0 до ноутбука, що дозволить вам підключати кілька зовнішніх USB-пристроїв, таких як жорсткі диски, накопичувачі, принтери, клавіатури і миші, зі швидкістю до 5Gbps.

Підключіть до чотирьох зовнішніх периферійних пристроїв USB, таких як зовнішні жорсткі диски, твердотільні накопичувачі, принтери, клавіатури і миші, зі швидкістю до 5Gbps.
Відгуки покупців
— оставьте оценку
— ужасно
— плохо
— средне
— хорошо
— отлично