iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

MP31181 Кабель DisplayPort 1.4, довжина - 1.80 м

Бренд: Monoprice, Inc (China для USA)
Monoprice, Inc (China для USA)
Артикул: MP31181
Наявність: Під замовлення 4-6 тижнів
Кабель DisplayPort 1.4
Підтримка стиснення потоку відображення
Зворотня сумісність
Довжина - 1.80 м
Цена:
1491 грн.
Кількість

Кабель DisplayPort 1.4, довжина - 1.80 м

Серія DisplayPort 1.4 кабелі сумісні з новітньої специфікації DisplayPort 1.4. З DisplayPort 1.4 ви можете підключити ваш Displayport, оснащений ультрапроізводітельним ігровим ПК або робочою станцією, до монітора з високою роздільною здатністю. Цей кабель підтримує підтримку High Bit Rate 3 (HBR3), Stream Stream Compression 1.2 (DSC), Forward Error Correction і до 32 вбудованих аудіоканалів. Він повністю сумісний зі старими стандартами DisplayPort і включає стандартні блокування роз'ємів DisplayPort, які допомагають запобігти небажаним роз'єднання і забезпечують довготривалу зв'язок. 

Сумісність з DisplayPort 1.4 8K Capable Підтримка стиснення потоку відображення Зворотня сумісність

DisplayPort 1.4 Compliant: ці кабелі повністю сумісні зі специфікацією DisplayPort 1.4, яка додає підтримку Display Stream Compression 1.2 (DSC), виправлення помилок в прямому напрямку і розширення HDR10. Підтримуючи швидкість передачі даних до 32,4 Гбіт / с, цей кабель передає нестислий звук і глибину кольору в два рази швидше, ніж попередня специфікація.

8K Capable: DisplayPort 1.4 може підтримувати дозвіл до 8K @ 60Hz UHD (7680 x 4320) з 30-бітовим / піксельним RGB-кольором і HDR. Він також підтримує 4K @ 120Hz з 30 біт / піксель RGB і HDR.

Підтримка стиснення потокового екрану: Відображення стиснення потоку - це технологія візуалізації без втрат, яка забезпечує стиснення до 3: 1. Використовуючи DSC з швидкостями передачі HBR3, DisplayPort 1.4 може підтримувати практично нечувані дозволу 8H @ 60Hz UHD (7680 x 4320) з 30-бітовим / піксельним RGB-кольором і HDR.

Зворотна сумісність: Використовуючи той же роз'єм, цей кабель сумісний з попередніми версіями DisplayPort, тому немає необхідності купувати спеціальні кабелі для застарілих пристроїв DisplayPort.

Характеристика:
Повністю сумісний з новими специфікаціями DisplayPort 1.4
Підтримує високу швидкість передачі бітів 3 (HBR3)
Забезпечує пропускну здатність до 32,4 Гбіт / с
Підтримка Display Stream Compression 1.2 (DSC) візуально без втрат стиснення
Передача метаданих HDR, притаманна стандарту DisplayPort, забезпечує підтримку, яка корисна для перетворення протоколу DisplayPort в HDMI® 2.0a і забезпечує гнучку передачу пакетів метаданих для майбутніх динамічних стандартів HDR
DisplayPort 1.4 підтримує до 32 аудіоканалів, частоту дискретизації одна тисяча п'ятсот тридцять шість кГц і підтримку всіх відомих аудиоформатов
Зворотна сумісність з усіма попередніми стандартами DisplayPort
Підтримує дозвіл відео до 8K при 60 Гц, в тому числі 4K @ 120Hz або два 4K @ 60Hz відеопотоку
Відгуки покупців
— оставьте оценку
— ужасно
— плохо
— средне
— хорошо
— отлично