iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

MP27468 Кабель Ethernet SlimRun Cat6A - Snagless RJ45, багатожильний, S / STP, чистий мідний дріт, 36AWG, 0.90 м., Колір - чорний

Бренд: Monoprice, Inc (China для USA)
Monoprice, Inc (China для USA)
Артикул: MP27468
Наявність: Під замовлення 4-6 тижнів

Кабель Ethernet SlimRun Cat6A - Snagless RJ45
Багатожильний, S / STP
Мідний дріт, 36AWG
Довжина - 0.90 м.
Колір чорний

Цена:
343 грн.
Кількість

Кабель Ethernet SlimRun Cat6A - Snagless RJ45, багатожильний, S / STP, чистий мідний дріт, 36AWG, довжина - 0.90 м., Колір - чорний

 

Мережеві патч-кабелі Ethernet SlimRun Cat6A S / STP розроблені для високопродуктивної середовища 10G. SlimRun Cat6A S / STP набагато тонше і легше стандартних екранованих кабелів Cat6A. Гнучкий кабель 36AWG і бескоммутаціонная конструкція з вузьким раз'ером який легше встановлювати / видаляти, займають менше місця, ніж звичайні екрани з 23 або 24 AWG Cat6A.
Висока продуктивність Захисне екранування S / STP Вузький дизайн роз'єму

Висока продуктивність: цей кабель ідеально підходить для 10-гігабітного Ethernet і назад сумісний з будь-якими існуючими Fast Ethernet і Gigabit Ethernet.

S / STP Екранування: екрановані роз'єми кабелю з позолоченими контактами, які дуже міцні і стійкі до корозії.

Snagless and Narrow Boot Design: вузька конструкція роблять цей кабель ідеальним вибором для середовищ з високою щільністю, наприклад, центрів обробки даних або телекомунікаційної кімнати.

Розроблений для середовищ з високою щільністю, де простір є преміум-класом, надтонкий кабель 36AWG SlimRun і вузький дизайн роз'єму спрощують переміщення, доповнення та зміни. Це означає, що поряд з економією місця ви також заощадите час і гроші.

Довжина - 0,90 м.
Колір чорний

Відгуки покупців
— оставьте оценку
— ужасно
— плохо
— средне
— хорошо
— отлично