iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

MP16119 Високошвидкісний сертифікований HDMI кабель 4K преміум-класу – 18 Гбіт/с, 3 метра., білий

Бренд: Monoprice, Inc (China для USA)
Monoprice, Inc (China для USA)
Артикул: MP16119
Наявність: В наявності
Підтримує всі роздільні здатності HDMI до 4K (3840x2160p при 60 Гц)
Підтримує співвідношення сторін кінотеатру 21:9
Довжина - 0,90 м.
Цена:
1395 грн.
Кількість
Сертифікований високошвидкісний кабель HDMI преміум-класу розроблений, щоб відповідати найвищим стандартам продуктивності HDMI та перевершувати їх. Здатні забезпечити пропускну здатність 18 Гбіт/с, це єдині кабелі, які були протестовані та сертифіковані авторизованими випробувальними центрами HDMI, щоб гарантувати, що вони підтримують усі функції останньої специфікації HDMI. Сертифікований високошвидкісний HDMI-кабель преміум-класу, що гарантовано працює з усім сучасним обладнанням 4K, є ідеальним вибором для всіх ваших потреб у відображенні 4K та High Speed ​​HDMI.

Сертифікований преміум-клас: ці сертифіковані високошвидкісні кабелі HDMI преміум-класу є єдиними кабелями HDMI, які були протестовані та сертифіковані авторизованими випробувальними центрами HDMI, щоб гарантувати, що вони підтримують усі функції в останній специфікації HDMI.

Всебічне тестування: кожна довжина кабелю була індивідуально протестована та сертифікована для забезпечення повної смуги пропускання 18 Гбіт/с із високим рівнем стійкості до електромагнітних перешкод.

Подвійний відеопотік: цей високошвидкісний кабель HDMI підтримує одночасну передачу двох відеопотоків на екран дисплея. Це дозволяє використовувати функцію Multi View, яка є у нових телевізорах LG® та Samsung®, так що ви можете дивитися футбол, поки діти грають у відеоігри на тому ж дисплеї.Підтримує всі роздільні здатності HDMI до 4K (3840x2160p при 60 Гц), включаючи відео 3D та Multi View
Підтримує співвідношення сторін кінотеатру 21:9.
Підтримує до 32 аудіоканалів та частоту дискретизації звуку 1536 кГц.
Одночасна доставка подвійних відеопотоків кільком користувачам на одному екрані
Підтримує SA CD, DVD Audio, DTS HD Master Audio, Dolby TrueHD та інші стандарти звуку високої чіткості.
Чи підтримує Deep Color, до 16-біт на канал, включаючи Sony? Стандарт xvColor™
Підтримує розширені команди та функції CEC (Consumer Electronics Control), функції каналу HDMI Ethernet та зворотного аудіоканалу.
Відгуки покупців
— оставьте оценку
— ужасно
— плохо
— средне
— хорошо
— отлично