iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

MP14503 Select Series USB-C 3-портовий USB 3.0 Hub і адаптер Gigabit Ethernet

Бренд: Monoprice, Inc (China для USA)
Monoprice, Inc (China для USA)
Артикул: MP14503
Наявність: Під замовлення 4-6 тижнів

Select Series USB-C 3-портовий USB 3.0 Hub
Адаптер Gigabit Ethernet

Цена:
2223 грн.
Кількість

Трехпортовий Hub USB 3.0 USB-C® і адаптер Gigabit Ethernet - це найпростіший спосіб розширити можливості комп'ютера з одним портом USB Type-C®, такого як новий Apple MacBook® і Google Chromebook ™. Цей адаптер має три потужних порту USB 3.0 Type-A, кожен з яких здатний передавати дані зі швидкістю 5Gbps для підключення високошвидкісних зовнішніх периферійних пристроїв. Завдяки вбудованому адаптера Gigabit Ethernet ви можете насолоджуватися чудовою безпекою і підвищеною швидкістю проводового з'єднання Ethernet. Найкраще те, що це справжній пристрій Plug & Play, без драйверів, установок програмного забезпечення або конфігурації, необхідних для використання з комп'ютерами Windows® і Mac® OS X®.

3-портовий USB-HUB: додає три порти USB 3.0 типу A, кожен з яких здатний передавати дані зі швидкістю до 5Gbps, для підключення високошвидкісних зовнішніх периферійних пристроїв і зарядки мобільних пристроїв.
Провідний гігабітний Ethernet: насолоджуйтеся чудовою безпекою і збільшеними швидкостями дротову мережу Ethernet за допомогою вбудованого адаптера Gigabit Ethernet. Справжнє пристрій Plug & Play, для використання адаптера Gigabit на комп'ютері з ОС Windows® або Mac® OS X® не потрібна установка драйверів або програмного забезпечення.
Портативний: маленький і портативний, ви можете легко вставити цей адаптер в чохол для ноутбука і підготувати його до використання в будь-якому місці і в будь-який час.

Сумісний з ноутбуками, оснащеними USB-C®, такими як Apple MacBook® і Google Chromebook ™, а також з новітніми планшетами, флеш-накопичувачами та іншими інтелектуальними пристроями. *

 

Відгуки покупців
— оставьте оценку
— ужасно
— плохо
— средне
— хорошо
— отлично