iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

MP13757 Кабель HDMI серії Luxe CL3 Active High Speed, 9.1 м (30ft)

Бренд: Monoprice, Inc (China для USA)
Monoprice, Inc (China для USA)
Артикул: MP13757
Наявність: Під замовлення 4-6 тижнів

Кабель HDMI (штекер-штекер)
Серія Luxe CL3
Активний кабель High Speed
Довжина - 9,1 м (30ft)

Цена:
4903 грн.
Кількість

Активний кабель High Speed ​​HDMI серії CL3 класу Lux3 перевершує найвищі стандарти продуктивності і безпеки кабелів HDMI. Він використовує активний набір мікросхем для індивідуальної регенерації і балансу трьох елементів відеосигналу, надаючи йому можливість передавати сигнали зі швидкістю до 18Gbps *. Це дозволяє підтримувати всі функції, зазначені в останній специфікації HDMI, включаючи 4K відео з частотою 60 Гц * і 3D-відео. Клас пожежної безпеки CL3 означає, що обплетення кабелю була оброблена вогнезахисним засобом, що забезпечує відповідність стандартам пожежної безпеки для використання в стінах будівель житлового класу і через них. Високошвидкісний HDMI кабель Luxe Series CL3 є ідеальним кабелем HDMI для установок для домашнього кінотеатру.

   

CL3 Rated: оболонка кабелю оброблена вогнезахисним складом і була випробувана на стандарт CL3, що робить його безпечним для використання в стінах будівель житлового класу і через них.

Активний набір мікросхем: активний набір мікросхем індивідуально відновлює і балансує три елементи відеосигналу, надаючи кабелю можливість передавати високошвидкісні сигнали HDMI на великі відстані, використовуючи більш тонкі провідники, ніж пасивні кабелі HDMI.

Преміум-плетені захисна обплетення: кабельпомещен в плетений нейлон, який протистоїть порізів без зниження гнучкості кабелю. Крім того, плетений обплетення володіє чудовим зовнішнім виглядом.

З'єднувачі (роз'єми HDMI) зі сплаву цинку: з'єднувачі зі сплаву цинку не тільки покращують довговічність, але і забезпечують захист від електромагнітних і радіочастотних перешкод, що дозволяє забезпечити найкращу продуктивність.

 

Особливості
Кабелі High Speed HDMI® серії Luxe ідеально підходять для підключення нових механізмів з високим дозволом HDMI, таких як AppleTV®, Roku®, Blu-ray Disc ™ та ігрові консолі PlayStation® 4 і Xbox One ™.

Ці кабелі підтримують такі функції HDMI:
  • 4K @ 60Hz (3840x2160 @ 60Hz) дозвіл *
  • Дозвіл 1080p FHD і 3D-відео
  • Смуга пропускання 18Gbps *
  • Глибокий колір до 16 біт на канал (всього 48 біт), включаючи xvColor ™
  • Багатоканальний звук, включаючи DTS-HD Master Audio ™ і Dolby TrueHD ™
  • Канали HDMI і аудіоканали
 
Відгуки покупців
— оставьте оценку
— ужасно
— плохо
— средне
— хорошо
— отлично