iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

MP13712 Nimbus Series 12AWG 4-х провідний CMP кабель для колонок, кат - 30 метрів

Бренд: Monoprice, Inc (China для USA)
Monoprice, Inc (China для USA)
Артикул: MP13712
Наявність: Під замовлення 4-6 тижнів
Nimbus Series 12AWG
4 - х провідної CMP кабель для колонок
Котушка - 30 метрів
Цена:
15210 грн.
Кількість

Plenum Speaker Wire розроблений для задоволення найсуворіших стандартів безпеки як для житлових, так і для комерційних застосувань. Вогнезахисна оболонка кабелю була протестована лабораторіями Underwriters Laboratories і має рейтинг безпеки повітряного простору Plenum CMP, що робить його ідеальним для використання в будь-якій ситуації. 100% чисті безкисневого мідні провідники покриті оболонкою з колірним кодуванням, що міститься в основний CMP - оболонці.
UL Plenum Rated 100% чиста мідна мідь М'яка і гнучка кабельна оболонка


UL Plenum Rated: Monoprice Plenum Speaker Wire використовує зовнішню оболонку кабелю, яка була спеціально оброблена, щоб протистояти поширенню вогню. Це була CMP, оцінена Underwriters Laboratories (UL) як безпечна для використання в повітроводах і повітряних просторах будівель комерційного класу, що робить його ідеальним вибором провідника для будь-якої ситуації.

100% чиста мідь: завдяки 100% чистим, безболісним мідним провідникам ці дроти проводів точно і точно відтворюють музику з повною звуковий ясністю.

2 або 4 кольорових провідника: підключіть один гучномовець за допомогою 2-х провідного проводу або підключіть стереопару з використанням 4-проводового варіанти. Кожна версія має унікальні кольорові внутрішні оболонки, тому ви можете легко відповідати полярності на кожному кінці.

М'яка і гнучка кабельна оболонка: в той час як більшість кабелів з характеристиками міцності покриттям жорсткі, Plenum Speaker Wire використовує спеціально оброблену Оболо, яка зберігає її як м'яку і гнучку, як звичайний кабель динаміка.

Відгуки покупців
— оставьте оценку
— ужасно
— плохо
— средне
— хорошо
— отлично
Супутні товари
MP13708 Nimbus Series 12AWG 2-х провідної CMP кабель для колонок, кат - 30 метрів
MP13708 Nimbus Series 12AWG 2-х провідної CMP кабель для колонок, кат - 30 метрів
Бренд: Monoprice, Inc (China для USA)
Артикул: MP13708
Наявність: Під замовлення 4-6 тижнів
Ціна:
8415 грн.
Кількість