iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

MP10761 6 зонний домашній аудіо багатозонний контролер, комплект підсилювачів

Артикул: MP10761
Наявність: Під замовлення 4-6 тижнів

Поширюйте та керуйте музикою та іншим аудіоматеріалом до шести зон стереофонічних динаміків

PDF-файл товара
Цена:
61230 грн.
Кількість
Поширюйте та керуйте музикою та іншим аудіоматеріалом до шести зон стереофонічних динаміків за допомогою цього 6-зонного мультизонального контролера і підсилювача для домашнього аудіо.

Цей мультизональний контролер являє собою матрицю 6x6 з шістьма стереофонічними аудіовходами і шістьма виходами. Кожен вхідний канал може бути незалежно спрямований на будь-який з вихідних каналів за допомогою доданого пульта дистанційного керування або контролерів клавіатури, встановлених в кожній зоні.

Шість входів являють собою 2-канальне стерео, чотири входи лінійного рівня з використанням роз'ємів RCA, один вхід на 3,5-мм роз'ємі TRS і цифровий оптичний вхід Toslink. Окремий вхід PA дозволяє перевизначити вибраний аудіоматеріал і транслювати одне джерело звуку в кожну підключену зону. Крім того, приглушення входу дозволяє приглушити кожен вихідний канал за допомогою тригера по одному джерелу.

Кожен вихідний канал оснащений підсилювачем, який здатний видавати 50 Вт / канал при навантаженні 4 Ом або 25 Вт / канал при навантаженні 8 Ом. Кожен підсилювач може бути індивідуально з'єднаний мостом для вироблення 100 Вт на навантаженні 8 Ом. У підсилювачі використовуються роз'єми Euroblock для виходів рівня гучномовців, які займають менше місця, ніж клеми роз'ємів з засувкою. До роз'ємів Euroblock можна підключати дроти гучномовців до 12AWG, і їх можна зняти з підсилювача для спрощення установки.

Кожен вихідний канал також оснащений вихідними роз'ємами лінійного рівня RCA, що дозволяє використовувати окремий, більш потужний підсилювач в будь-якій вихідній зоні або відправляти звук на компонент з самопідсиленням, наприклад на телевізійний дисплей.

Кожна зона незалежно управляється в зоні за допомогою настінної клавіатури з освітленими сенсорними кнопками. Клавіатури підключаються до основного блоку за допомогою кабелю Ethernet Cat5e або Cat6. Кожна клавіатура оснащена інфрачервоним "оком", яке може передавати однодіапазонні ІЧ-сигнали дистанційного керування на окремі ІЧ-передавачі, підключені до головного контролера. Це дозволяє керувати пристроями-джерелами з кожної зони за допомогою власних пультів дистанційного керування.

Контролер має 12-вольтові тригерні виходи для кожної розподільної зони, а також головний тригер для всієї системи. Це дозволяє активувати автоматизовані пристрої, такі як опускання проекційного екрану або затемнення світла, коли активується система в цілому або окрема зона.

До трьох головних контролерів можуть бути з'єднані разом, щоб забезпечити масивну матрицю 6x18, з джерелом звуку і керуючою інформацією, переданою між головними контролерами за допомогою доданого 18-контактного стрічкового кабелю. Головний контролер може приймати входи 115 В і 230 В.перемикач напруги закритий, щоб запобігти його випадкове перемикання.

Головний контролер оснащений послідовним входом RS-232, який дозволяє програмувати комп'ютер для автоматичного управління. Повний список команд і кодів RS-232, включаючи команди звіту про стан, включений в керівництво. У комплект входить комплект для монтажу в 19-дюймову стійку.
Стерео RMS потужність (8 Ом) 25 Вт / стереоканал x6
Стерео RMS потужність (4 Ом) 50 Вт / стереоканал x6
Мостова (моно) потужність RMS (8 Ом) 100 Вт x6
Співвідношення сигнал / шум > 85 дБ A, зважене
THD <0,1%
Частотний відгук 20 Гц ~ 20 кГц
Вхідний опір > 47 кОм
Вхідна чутливість 250 мВ
Захист підсилювача перевантаження, коротке замикання, термічне
Напруга спрацьовування тригера включення системи + 12 В постійного струму
Напруга спрацьовування зовнішнього відключення звуку +12 В постійного струму
Інфрачервона частота 38 кГц
Вхідні роз'єми Стерео 3,5 мм, RCA, Toslink®
Вихідні роз'єми Термінал Euroblock, 3,5 мм моно
Електроживлення (перемикається) 115 В змінного струму, 60 Гц / 230 В змінного струму, 50 Гц
Максимальна споживана потужність 705 Вт
Максимальне енергоспоживання в режимі очікування 22 Вт
Розміри (ШхВхГ) 16,9 x 3,5 x 16,4 дюйма (430 x 89 x 416 мм)
Відгуки покупців
— оставьте оценку
— ужасно
— плохо
— средне
— хорошо
— отлично