iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

KanexPro EXT-USB250M USB 2.0 подовжувач по Cat6 до 50 метрів

Бренд: KanexPro (USA)
KanexPro (USA)
Артикул: EXT-USB250M
Наявність: Під замовлення 4-6 тижнів

Подовжувач являє собою найбільш зручне рішення для подовження USB 2.0 по одному кабелю Cat5e / 6 з можливістю роботи на великій відстані і є ідеальним рішенням для будь-якої програми.

PDF-файл товара
Цена:
16029 грн.
Кількість
KanexPro EXT-USB250M подовжувач являє собою компактний USB - 2.0 передавач - приймач і призначений для передачі сигналу USB 2.0 (480Mbps): принтера, сенсорний екран, USB - концентратор, USB - камера або пристрій сполучення (HID) - комп'ютера віддалено розташованим в 50 метрах . Система проста, підключи і працюй, і вона готова до роботи. Не вимагає установки приводу і налаштувань.

Промисловий стандарт USB 2.0 480 Мбіт / с
USB 2.0 (високошвидкісний USB) забезпечує достатню пропускну здатність для мультимедійних додатків і сховищ. USB 2.0 має повну пряму і зворотну сумісність з оригінальними пристроями USB 1.1, а також працює з кабелями і роз'ємами, призначеними для оригінального USB.

Додатки:
USB 2.0 підтримує пристрої з низькою пропускною здатністю, такі як клавіатури і миші, а також пристрої з високою пропускною здатністю, такі як веб-камери з високою роздільною здатністю, сканери, принтери і системи зберігання великої місткості.

У комплект подовжувача входять два блоки: передавач і приймач.

Житлові приміщення: відмінно підходять для подовження веб-камери, що використовується для роботи на домашньому нараді з масштабуванням.
Освітнє середовище: може використовуватися для розширення підключення комп'ютера до екрану цифрового проектора або до системи камер для нарад в класі.
Цифрові вивіски: дисплеї з підтримкою HID (Human Interface Device) вимагають підключення USB 2.0 для передачі даних торкання і управління на головний комп'ютер. Крім того, підключайте пристрій з легкодоступного і зручного місця, далеко від головного комп'ютера або дисплея.

Функції
  • Ультратонкий подовжувач USB 2.0 до 50 м.
  • Просто підключи і працюй, не потрібна установка приводу і налаштувань
  • Підтримує протокол USB 2.0, швидкість передачі до 480 Мбіт / с
  • Має один вхід порту USB-B в передавачі
  • Має два виходи порту USB 2.0 на приймачі
  • Компактний дизайн для простою і гнучкою установки
Відгуки покупців
— оставьте оценку
— ужасно
— плохо
— средне
— хорошо
— отлично