iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

Iogear GWKIT4K Комплект для підключення до бездротового HD телевізора 4K

Бренд: IOGEAR (USA)
IOGEAR (USA)
Артикул: GWKIT4K
Наявність: Під замовлення 4-6 тижнів
Бездротове дзеркальне відображення маленького екрана з джерела HDMI, такого як Blu-Ray або ноутбука з виходом HDMI , на великий екран дисплея або проектор
Максимальна роздільна здатність 4K при 30 Гц
Бездротовий зв'язок 2,4/5 ГГц з використанням шифрування WPA-2 та 128-бітного AES
Діапазон до 30 метрів за оптимальних умов
PDF-файл товара
Цена:
14937 грн.
КількістьБездротова трансляція відео 4K з будь-яких пристроїв 4K HDMI
Комплект для підключення до бездротового HD-телевізора 4K від IOGEAR — це ідеальне рішення для бездротової потокової передачі 4K-відео та аудіо з ігрових консолей 4K, програвачів Blu-Ray®, телевізійних приставок або ПК з Windows 10+, пристроїв Android, MacOS X, iPhone чи iPad. на ваш телевізор 4K UHD, проектор або монітор. Використовуйте вбудований виділений Wi-Fi для потокової передачі високоякісного відео та аудіо 4K з відстані до 100 футів* на будь-який підключений екран. Насолоджуйтесь своїм улюбленим контентом у роздільній здатності 4K, таким як фільми, відео, фотографії та потокові онлайн-сайти, включаючи YouTube ® , Hulu ® та Netflix ® ** у форматі Ultra HD.


Проста та зрозуміла установка
Установка швидка та проста. Просто підключіть передавач, що додається, до джерела HDMI, під'єднайте приймач до телевізора і дотримуйтесь простих інструкцій на екрані. Комплект для підключення до бездротового HD-телевізора 4K створює власну виділену бездротову мережу і не залежить від наявної мережі Wi-Fi у будівлі.

Повна підтримка відтворення UHD 4K
Ніколи не ставте під загрозу якість перегляду вашого комп'ютера або смартфона з комплектом для підключення до бездротового HD-телевізора 4K. Потокова передача відео та аудіо з роздільною здатністю до 4K при частоті 30 Гц гарантує, що відтворення вашого контенту буде таким самим чітким на вашому телевізорі 4K UHD або проекторі, як і на дисплеї вашого пристрою.Виділене безпечне бездротове з'єднання
Комплект для підключення до бездротового HD-телевізора 4K не вимагає існуючої бездротової мережі для передачі контенту з ПК з Windows, Android, Mac, iPad або iPhone. Ресивер створює виділену бездротову мережу 2,4/5 ГГц, і ресивер може передавати стільки контенту 4K на відстань до 100 футів, скільки потрібно, не впливаючи на продуктивність навколишньої мережі Wi-Fi.

Бажаєте транслювати з будь-якої точки будинку чи офісу, додайте комплект для підключення до бездротового HD-телевізора 4K до домашньої мережі Wi-Fi за допомогою екранних підказок IOGEARCast.

Ідеально підходить для бізнесу та освіти
Комплект для підключення до бездротового HD-телевізора 4K призначений для підвищення ефективності в середовищі, де кільком користувачам потрібен доступ до одного дисплея UHD або проектору UHD. Потокове відео та аудіо високої якості прямо на телевізор у вестибюлі офісу. Ресивер ідеально підходить для бізнес-презентацій, дозволяючи кільком користувачам проводити презентації зі своїх ноутбуків чи мобільних пристроїв. У класі учні можуть ділитися своїми проектами або презентаціями через проектор безпосередньо зі своїх пристроїв Windows, ноутбуків Mac, смартфонів або планшетів Chromebook™, Android та Apple.
Бездротове дзеркальне відображення маленького екрана з джерела HDMI, такого як Blu-Ray ™ або ноутбука з виходом HDMI ™ , на великий екран дисплея або проектор
Максимальна роздільна здатність 4K при 30 Гц
Бездротовий зв'язок 2,4/5 ГГц із використанням шифрування WPA-2 та 128-бітного AES
Діапазон до 100 футів за оптимальних умов
Трансляція з пристрою на великий монітор займає менше хвилини
Потокова передача у дзеркальному або розширеному режимі (розширений режим лише для ноутбуків)
Поставляється з попередньо сполученими пристроями, що спрощує налаштування шляхом підключення кабелів HDMI та увімкнення передавача та приймача.
Підтримує більшість відеоджерел із вхідним/вихідним портом HDMI.
Може пройти через деякі перешкоди.

Режим Plug and Play
- Джерело з виходом HDMI.
- Дисплей із входом HDMI.
Режим спільного використання екрану
- Windows 10 або пізніша версія.
- Mac OS 10.14 та вище
- iPad iOS 10.10 та вище.
- iPhone iOS 10.10 та вище.
- Смартфони Android 10 та вище.
- Google Chromebook.

Комплектація:
1 х передавач
1 х приймач
1 х адаптер живлення для приймача
1 x USB-USB мікрокабель живлення для передавача
2 х кабелі HDMI
1 х Короткий посібник
Відгуки покупців
— оставьте оценку
— ужасно
— плохо
— средне
— хорошо
— отлично