iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

Iogear GW4K30GH60KIT Ультрашвидкий бездротовий комплект передавачів та приймачів 4K UHD на 60 ГГц для 2 телевізорів

Бренд: IOGEAR (USA)
IOGEAR (USA)
Артикул: GW4K30GH60KIT
Наявність: Під замовлення 4-6 тижнів
Бездротово надсилайте відео 4K UHD з одного джерела HDMI на 2 телевізори / проектори HDMI
Розширює сигнали до 12 м. пряма видимість
Роздільна здатність до 3840 x 2160 при 30 Гц
Мінімальні перешкоди для існуючих пристроїв Wi-Fi через бездротову частоту 60 ГГц
PDF-файл товара
Цена:
61875 грн.
Кількість

 

Усуньте кабелі, не жертвуючи якістю 4K HD
Завдяки підтримці роздільної здатності UHD до 4K @ 30 Гц, надшвидкий бездротовий комплект передавачів та приймачів 4K UHD для 2 телевізорів 60 ГГц для 2 телевізорів може запропонувати гнучкість розміщення вашого 4K HDTV або HD-проектора де завгодно до 40 футів або 12 метрів в кімнаті бездротово від джерела відео HD, не жертвуючи якістю зображення та звуку.

Завдяки майже нульовій затримці, винятковій роздільній здатності відео 3840 x 2160 та підтримці найновіших телевізорів та вмісту 4K UHD із високим динамічним діапазоном, надшвидкий бездротовий комплект передавачів та приймачів дозволяє транслювати як відео, так і аудіо без будь-яких затримок у реальному часі . Заощаджуйте час і витрати, наймаючи монтажників, щоб пропустити брудні кабелі HDMI через стелі та стіни.

Ідеально підходить для медичних, офісних та освітніх установ
Ультрашвидкий бездротовий комплект передавачів та приймачів 4K UHD 60 ГГц для 2 телевізорів - це надвисокопродуктивне бездротове AV-рішення, що дозволяє професіоналам передавати 4K відео та аудіо високої чіткості з джерела HDMI на відстані до 40 футів із майже нульова затримка до двох (2) дисплеїв одночасно з одного джерела відео. Використовуйте бездротову гнучкість до 40 футів, щоб ділитися вмістом у медичних залах, дослідницьких лабораторіях або університетських установах.

Показуйте споживачам повідомлення та 4K-вміст за допомогою дисплеїв UHDTV у вестибюлях офісів або в залах очікування медичного кабінету. Бездротово підключайтеся до цифрових пристроїв підпису HDMI, щоб передавати важливу інформацію в коридорах, на виробничих поверхах або в гостинних приміщеннях без необхідності встановлювати тривалі провідники чи конфігурації безпеки з існуючими мережами Wi-Fi.


Обмежені перешкоди - виділений бездротовий
Використання смуги частот 60 ГГц для AV захищає розширювач від перешкод від звичайних бездротових пристроїв, які передають на смугах частот 2,4 або 5 ГГц, таких як більшість смартфонів, ноутбуків та пристроїв IoT, а також маршрутизаторів Wi-Fi та точок доступу. Подовжувач забезпечує спеціальне підключення для вашого вмісту, не вимагає існуючої мережі Wi-Fi, а також швидкий і простий у налаштуванні, просто підключіть і натисніть кнопку відтворення!Безпроблемна настройка
Ультрашвидкий бездротовий комплект передавачів та приймачів 4K UHD на 60 ГГц для 2 телевізорів постачається з усім необхідним у коробці для початку. Підключіть включені кабелі HDMI між вихідним джерелом відео з підтримкою HDMI та надшвидким передавачем, а підключіть надшвидкі приймачі до дисплеїв 4K або телевізорів. Підключіть живлення до обох, синхронізуйте, і ви готові насолоджуватися відеовмістом.

Передавач і приймачі не потребують або потребують мережі Wi-Fi або складних конфігурацій безпеки і не будуть перешкоджати роботі будь-яких маршрутизаторів 802.11AD (60 ГГц). Передавач і приймачі, що входять до комплекту, готові з увімкненою системою безпеки і поєднані в пару для створення незалежного бездротового мережевого з'єднання.
Бездротово надсилайте відео 4K UHD з одного джерела HDMI на 2 телевізори / проектори HDMI
Розширює сигнали до 40 Ft. пряма видимість
Нестиснене аудіо та відео з майже нульовою затримкою - ідеально підходить для ігор та потокового передавання
Роздільна здатність до 3840 x 2160 при 30 Гц
Мінімальні перешкоди для існуючих пристроїв Wi-Fi через бездротову частоту 60 ГГц
Підтримка формату аудіо Master
Plug-n-Play - передавач і приймач постачаються заздалегідь спареними з заводу
Виділена закрита бездротова система - не вимагає мережі Wi-Fi
Удосконалена бездротова технологія зі швидкістю до 18 Гбіт / с
Світлодіодні індикатори стану для підключення джерела / дисплея та бездротового зв'язку
Включіть адаптери змінного струму
Компактний монтажний дизайн для легкого розміщення
Сумісність з HDMI 1.4 та HDCP 2.2
Підтримує 4K UHD телевізори та вміст
Відгуки покупців
— оставьте оценку
— ужасно
— плохо
— средне
— хорошо
— отлично