iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

Atlona AT-UHD-HDVS-300-KIT Система комутації пристроїв з програмними ВКС

Бренд: Atlona (USA)
Atlona (USA)
Артикул: AT-UHD-HDVS-300-KIT
Наявність: Під замовлення 4-6 тижнів

Система комутації пристроїв з програмними ВКС

PDF-файл товара
Цена:
107406 грн.
Кількість
AT-UHD-HDVS-300-KIT забезпечує комутацію АВ-сигналів, передачу сигналів USB і HDMI і сигналів управління в приміщеннях для спільної роботи при використанні систем конференцзв'язку на базі ПК, таких як Skype™, WebEx™ and GoToMeeting™. Цей комплект передавача і приймача пропонує п'ять відеовходів, об'єднаних між двома пристроями, для передачі сигналів HDMI, DisplayPort і аналогових відеосигналів. Для спрощення управління пристроями в приміщенні конференцзв'язку комплект оснащений трьома роз'ємами USB type B для підключення комп'ютерів. Два вбудованих концентратора (хаба) USB-один на передавачі і один на приймачі – дозволяють підключати численні пристрої HID (Human Interface Devices-«пристрої взаємодії з людиною»), а також USB-камери і мікрофони. До AT-UHD-HDVS-300-KIT можна підключити джерела і Монітори роздільною здатністю до 4K / UHD @ 60 Гц з колірною субдискретизацією 4:2:0. Всі аудіо, відео, дані, сигнали управління, USB і Ethernet передаються між двома пристроями по каналу HDBaseT по одній лінії Ethernet на відстань до 328 футів (100 м).
Прості збори вимагають простих систем. Їх учасники в кімнаті переговорів хочуть говорити, дивитися в свій ноутбук і виробляти конференцзв'язок через хмарні сервіси. Але щоб отримати якісний результат, система повинна мати подовжувачі АВ-сигналів і сигналів USB, хаби USB, дистанційне керування, камери, мікрофони і все з'єднує це кабелі. AT-UHD-HDVS-300-KIT призначений для усунення кабельного нагромадження і складності системи в приміщенні для спільної роботи - він об'єднує камери і мікрофони USB в професійну АВ-систему тільки з двома пристроями і однією кручений парою. Цей комплект також підійде для приміщень різного призначення, де для одних зборів потрібна традиційна відео система HD, а для інших необхідна конференцзв'язок через хмарні сервіси.
AT-UHD-HDVS-300 – KIT також підтримує Систему управління Atlona (Atlona Management System – AMS) - потужну мережеву програмну платформу, яка об'єднує в собі функції конфігурування продуктів, управління та оновлення ПЗ. Спеціально призначене для керованих по IP продуктів Atlona, це по зменшує час інсталяції і робить можливим віддалений моніторинг і обслуговування. Для отримання більш детальної інформації відвідайте сторінку AT-SW-AMS.
 
Автоматичне управління монітором 
Пропонуючи перші в своєму роді можливості управління моніторами, AT-UHD-HDVS-300-KIT дозволяє управляти моніторами за допомогою сигналів CEC, TCP/IP або RS-232. Це означає, що можливе управління більшістю типів моніторів, зменшується вартість і спрощуються дротові підключення. У професійній системі, де комутатор інтегрований з монітором, AT-UHD-HDVS-300-KIT автоматично включить живлення монітора, якщо підключиться ноутбук. По закінченню презентації, коли Виступаючий відключить ноутбук, AT-UHD-HDVS-300-KIT автоматично вимкне живлення монітора. Простота взаємодії виступаючого з системою і економія електроенергії через автоматичне вимкнення монітора забезпечують значну рентабельність інвестицій.
 
CEC-AT-UHD-HDVS-300-KIT оснащений функцією Consumer Electronics Control (CEC), що забезпечує просте управління монітором при значному зменшенні вартості монітора (в порівнянні моніторами, керованими через RS-232). CEC працює по комунікаційному каналу, Що входить в специфікацію HDMI, яка дозволяє підключати пристрої з керуванням один одним.
TCP / IP – сигнали TCP / IP можуть передаватися або через окремий роз'єм LAN, або через кабель передачі HDBaseT, якщо він підключений до наступника AT-UHD-EX-100CE-RX, який може передавати Ethernet поверх HDBaseT. Порт LAN на AT-UHD-HDVS-300-KIT не тільки підключає AT-UHD-HDVS-300-KIT, але він також служить подовжувачем сигналів HDBaseT при їх передачі через зовнішній концентратор (хаб). Для управління IP-адресами необхідно підключення маршрутизатора.
RS-232-багато моніторів, включаючи проектори, професійні моніторні панелі і деякі побутові монітори можуть управлятися сигналами RS-232, прийнятими безпосередньо від комутатора. Ця система також здатна надсилати команди через RS - 232 для автоматичного керування моніторами, які підтримують цю можливість.
Настроювана кнопка POWER-Кнопка POWER на передній панелі може бути налаштована або на включення / вимикання AT-UHD-HDVS-300-KIT, або на управління підключеним монітором. Крім того, за допомогою цієї кнопки може автоматично формуватися команда на включення/вимикання монітора на підставі наявності відеосигналів, або на підставі сигналів системи управління сторонніх виробників, що використовує для управління сигнали TCP/IP, RS-232 або ІЧ-порту.
Регулювання гучності комутатора або монітора – Кнопки регулювання гучності на передній панелі можуть управляти гучністю будь-якого пристрою, гучність якого може регулюватися через TCP/IP або RS-232. Такими пристроями можуть бути моніторна панель, DSP або інший комутатор. При проектуванні системи це забезпечує більшу гнучкість.
Безліч точок управління-оскільки через TCP / IP можна передати всі команди, для великої системи стає досить просто забезпечити безліч точок управління. AT-UHD-HDVS-300-KIT може бути використаний як вхідний пристрій для AT-UHD-CLSO-824 і цими кнопками можна буде управляти різними функціями, такими як «Show me» і гучність.
 
Надійна автоматична комутація 
Автоматичний вибір входу в AT-UHD-HDVS-300-KIT визначає Активний відеосигнал швидше, ніж це проводиться через 5-ти вольтовий сигнал автоматичного підключення. Це означає, що такі пристрої як цифрові відеомагнітофони, адаптери DisplayPort та інші пристрої, які мають активну клему 5 В, не будуть перемикати автоматичний вибір входу. Він забезпечує набагато більш надійну роботу, ніж такі пристрої.
 
AT-UHD-HDVS-300-KIT ідеально підходить для:
Телеконференції з програмним кодуванням через Skype, WebEx, GoToMeeting, Bluejeans™ та інші програми, коли в одній частині приміщення встановлені монітори і Web-камери, а USB-мікрофони встановлені близько учасників. Комутатор / передавач встановлюється біля учасників, пропонуючи безліч форматів АВ-сигналів для їх декількох ноутбуків. USB-мікрофони і будь-які HID-пристрої підключені до передавача і їх сигнали через HDBaseT відсилаються на приймач. Тонкий і компактний приймач встановлюється позаду монітора, де до нього підключається USB-камера, зображення з якої виводиться на ноутбук, підключений до передавача. Роз'єми HDMI і управління від приймача підключаються до монітора.
 
** Функція Consumer Electronics Control( CEC): Atlona не гарантує роботу CEC з усіма телевізорами. Ми можемо підтвердити відповідну роботу з багатьма сучасними телевізорами Samsung, Panasonic і Sony. Багато виробників не підтримують команду CEC "Off", якщо її посилати від джерела до старих моделей телевізорів, у яких свій набір команд. Atlona підтримує лише ті телевізори, які відповідають структурі команд CEC для HDMI 1.2 a і підтримують команду "Off", якщо вона надсилається джерелом. Ми підтримуємо будь-яких дилерів, які перед проектуванням системи з використанням цієї технології управління хочуть отримати у Atlona обладнання для оцінки або намагаються використовувати інші методи управління моніторами, якщо CEC від Atlona не сумісний з встановленим обладнанням.
 
Конфігурування і управління через AMS 
AT-HDVS – 300 – KIT також підтримує Систему управління Atlona (Atlona Management System-AMS) - потужну мережеву програмну платформу, яка об'єднають в собі функції конфігурування продуктів, управління та оновлення ПЗ. Спеціально розроблене для керованих по IP продуктів Atlona, це по зменшує час інсталяції і робить можливим віддалений моніторинг і обслуговування. Для отримання більш детальної інформації відвідайте сторінку AT-SW-AMS.
Характеристика
 
Об'єднує ПК, USBWeb-камери і USB-мікрофони при презентаціях і конференцзв'язку
Пропонує можливості сучасного конференцзв'язку для приміщень спільної роботи і невеликих кімнат для переговорів. Зменшує число компонентів системи конференцзв'язку з програмним кодуванням.

Усуває технічні обмеження для користувачів системи. Знижує загальну вартість системи.
 
Комутатор з чотирма входами АВ, хабом Usbі передачею сигналів HDBaseT по лінії Ethernet на збільшену відстань
Передає сигнали відео роздільною здатністю до 4K / UHD, аудіо, Ethernet 100Base-T, живлення для пристроїв USB і сигнали управління по одному кабелю.
Зменшує число кабелів і підлогових блоків підключення для джерел, систем управління, комутаторів і моніторів до одного кабелю.
 
Приймач з додатковим входом HDMI, хабом USBи PoE
Забезпечує додатковий системний вхід для монітора обраного ПК. Ідеально підходить для систем з камерами USB 3.0, що підключаються до ПК.
Збільшує гнучкість при проектуванні системи при одночасному зменшенні вартості інтеграції.
 
Двонаправлений подовжувач USB 2.0 між столом в приміщенні конференцзв'язку і монітором
Три роз'єми USB type B для підключення локальних комп'ютерів і п'ять роз'ємів USB type A.
Усуває необхідність установки окремих комутаторів USB, передавачів і приймачів.
 
Автоматичне управління монітором
Автоматичне управління включенням / вимиканням живлення проектора відповідно режимами роботи комутатора. Сигнали управління передаються через CEC, IP або RS-232.
Усуває необхідність використання в АВ-системі складної системи управління. Робить можливим управління монітором і регулювання гучності безпосередньо або через AT-UHD-EX-100ce. Для недорогих побутових моніторів можливе управління через CEC.
 
Автоматичний вибір джерела за допомогою технології визначення наявності відеосигналу
Перемикання на активне джерело сигналу при його появі або перериванні підключеного відеосигналу.
Усуває необхідність використання складної системи управління АВ-системою.
 
Передача даних EDID і управління HDCP
Організовує передачу даних EDID між джерелом і монітором. Дозволяє інтеграторам налаштовувати джерела на необхідну роздільну здатність відео.
Гарантує, що для АВ-системи будуть забезпечені бажані формати аудіо і дозвіл відео. Робить можливим вихід з ПК на несумісні кодери.
 
Сумісність з 4K / UHD
Сумісний з джерелами і моніторами Ultra High Definition (UHD).
Підтримує відео високої роздільної здатності в таких додатках, як CAD, видавничі системи та детальна фінансова звітність.
Підтримка HDCP до версії 1.4 (не підтримує пристрої з HDCP 2.2).
 
Передача сигналів АВ, Ethernet, живлення і сигналів управління поверх HDBaseT
Доставка по одному кабелю сигналів відео 4K / UHD, аудіо, Ethernet 100Base-T, управління і харчування.
Усуває необхідність прокладки декількох кабелів між джерелом, системою управління, комутатором і монітором.
 
Живлення PoweroverEthernet (PoE) для віддалено живляться приймачів HDBaseT
Живлення приймача по кабелю HDBaseT згідно галузевого стандарту IEEE 802.3 af PoE.
Не потрібно локальних мережевих розеток для живлення приймача. Зменшує час і вартість інтеграції.
 
Управління через TCP / IP, RS-232 і сигналами ІЧ-управління
Функції гнучкого управління, сумісні з системами управління сторонніх виробників.
Зменшує час і вартість інтеграції
 
Просте конфігурування через вбудований графічний
web-інтерфейс
Забезпечує конфігурування вибором з меню мережевих установок, настройку RS-232, перемикання входів, EDID, установки HDCP і аудіо.
Дозволяє швидко встановлювати внутрішні параметри обладнання і знаходити несправності на місці інсталяції за допомогою планшета, смартфона або ПК.
 
Сумісність з багатоканальним аудіо
Підтримує PCM, Dolby ® Digital, Dolby Digital Plus™, Dolby TrueHD, Dolby Atmos®, DTS Digital Surround™, DTS-HD Master Audio™, DTS:X™.
Дозволяє будь-яке багатоканальне аудіо виводити на професійні аудіосистеми.
 
Корпус висотою 1RU і шириною вполовину рекової стійки (тільки передавач)
Проста установка в 19 " рекову стійку за допомогою доданої кошика.
Проста установка. Дозволяє встановлювати два пристрої пліч-о-пліч.
 
Робота з AMS
Це кероване по IP обладнання може дистанційно управлятися через По Atlona Management System.
Забезпечує конфігурування, управління і оновлення ПЗ контролера, зменшує час інсталяції і забезпечує віддалену підтримку.
Відгуки покупців
— оставьте оценку
— ужасно
— плохо
— средне
— хорошо
— отлично