iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

Atlona AT-HD-SC-500 Комутатор масштабатором 2x HDMI і 1x VGA сигналів

Бренд: Atlona (USA)
Atlona (USA)
Артикул: AT-HD-SC-500
Наявність: Під замовлення 4-6 тижнів

Atlona Мультіформатний Комутатор масштабатором з двома входами HDMI, одним VGA + аудіо.
Вихід на HDMI і деембедірованний аналоговий аудіо.

Цена:
27675 грн.
Кількість

Масштабатор від компанії Atlona, з вбудованим комутатором 2х HDMI і VGA сигналів на HDMI вихід. Він дозволяє підключати до 2х HDMI джерел і одного VGA з 3.5 мм аудіо роз'ємом. Здійснює автоматичне управління дисплеєм використовуючи CEC, IP і RS - 232, а також дозволяє автоматично перемикати джерела.

Масштабатор дозволяє приймати відео сигнали від комутаторів, ПК або ноутбуків і передавати масштабований сигнал на HDMI вихід з широким діапазоном HDTV і ПК дозволів , до 1080p/60Гц і WUXGA (1920х1200).

Модель AT-HD-SC-500 може бути центральним компонентом не великий, автоматизованої АВ системи. Автоматичне управління дисплеєм, дозволяє включати дисплей як тільки включений джерело. Як тільки джерело відключається, дисплей теж автоматично вимкнеться. Управляти гучністю звуку можливо з кнопок на лицьовій панелі. Автоматичний вибір джерела на моделі AT-HD-SC-500 працює за принципом останнього активного джерела відео сигналу. Завдяки автоматичному вибору джерела, можливо виключити Ручне управління. Але якщо необхідно вибирати джерело можна кнопками з лицьової панелі, через RS-232 або TCP/IP команди.

Автоматичне управління дисплеєм
Модель AT-HD-SC-500 перша в своєму роді, яка пропонує управління дисплеєм використовуючи CEC, TCP/IP або rs-232 сигнали. Це означає, що можна керувати ще більш різноманітними дисплеями, знижуючи витрати і не витрачаючи багато часу на установку. У комерційних інсталяціях, коли комутатор встановлений разом з дисплеєм, AT-HD-SC-500 Дозволяє автоматично включати дисплей, як тільки був підключений ноутбук. І в кінці презентації, після того як ноутбук був відключений, AT-HD-SC-500 вимикає дисплей. Простота взаємодії доповідача з системою дозволяє значно знизити інвестиції на відміну від більш складних систем.

CEC-AT-HD-SC-500 підтримує технологію управління побутовою електронікою (CEC), надаючи простий спосіб управління дисплеєм. CEC двонаправлена послідовна шина для віддаленого управління електронними пристроями.

TCP / IP – Пор LAN на моделі AT-HD-SC-500 може використовуватися не тільки для управління пристроєм, але і дозволяє масштабатору управляти дисплеєм який підключений в ту ж мережу. Масштабатор може передавати команди через IP для автоматичного управління сумісним дисплеєм. Пристрої повинні бути підключені до роутера щоб мати внутрішні IP адреси, для подальшого управління.

RS-232-більшість дисплеїв включаючи проектори, комерційні РК панелі мають можливість управління через RS-232 сигнали безпосередньо від комутатора. Комутатор здатний послати команди використовуючи RS - 232 для автоматичного управління сумісними дисплеями.

Багатофункціональна, Кнопка живлення-Кнопка живлення на лицьовій панелі може використовуватися для включення або виключення моделі AT-HD-SC-500 або ж вона може бути налаштована для управління підключеним дисплеєм. На додаток до кнопки живлення, команди на включення і виключення дисплеєм можуть виходити на підставі вихідного відео сигналу, або будь-якою системою управління через TCP/IP, RS-232 або ІК сигнали.

Управління рівнем гучності-Кнопки управління рівнем гучності дозволяють управляти рівнем звуку на аналоговому аудіо виході моделі AT-HD-SC-500, а також ними можна управляти рівнем звуку на будь-якому підключеному пристрої через TCP/IP або RS-232, наприклад, ЖК панелі або іншим комутатором. Це додає ще більше гнучкості в систему.

Кілька точок управління-у зв'язку з тим, що команди можуть відправлятися через TCP/IP, стає можливим додавати кілька точок управління, для великої системи. Модель AT-HD-SC-500 може використовуватися як передавач для віддаленої зони, який підключається до AT-UHD-CLSO-824.

Надійне автоматичне перемикання
Автоматичний вибір джерела на моделі AT-HD-SC-500 визначає Активний відео сигнал, замість того щоб шукати +5В, або з'єднання HOT Plug. Це означає, що такі пристрої як DVR, DisplayPort Адаптери та інші пристрої які не підтримували + 5В будуть працювати з нашим комутором. Це дає набагато більш надійну роботу з цими пристроями.

Конфігурація, налаштування та оновлення виконуються за допомогою Web GUI Atlona, в системі управління AMS заснованої на IP, або через OSD. В налаштуваннях можна управляти статусом HDCP, установка бажаних відео дозволів, вихідним відео дозволом, управляти рівнем яскравості, контрастом, насиченістю, відтінками і різкістю. Модель AT-HD-SC-500 ідеально підходить для проектів де використовуються різні відео формати, з різною роздільною здатністю, які необхідно оптимізувати і передати на дисплей.

Компактний масштабатор комутатор
Модель AT-HD-SC-500 поєднує в собі масштабатор з різними портами на вході і можливістю автоматичного вибору джерела, для роботи в невеликих системах з HDMI і VGA аналоговими джерелами, з підтримкою передачі аудіо спільно з аналоговим входом, і підтримкою декодування аудіо на виході, управління гучністю, і еквалайзер.

Модель AT-HD-SC-500 також підтримується системою управління AMS від компанії Atlona, потужною платформою за допомогою якої можливо налаштовувати систему, управляти обладнанням і оновлювати прошивки. Спеціально розроблена для управління IP-сумісним обладнанням від компанії Atlona, AMS зменшує час на установку і включає можливість віддаленого моніторингу та підтримки. Щоб дізнатися докладніше про систему управління скористайтеся посиланням AT-SW-AMS.

Модель AT-HD-SC-500 ідеальне рішення для:

Готове рішення
Масштабатор з трьома входами об'єднує один або два HDMI джерела плюс VGA джерело для шкільного приміщення, переговорної кімнати, і невеликий конференц системи. Кнопки на лицьовій панелі можна використовувати для управління входами або використовуватися як функція "покажи мене". Компактний розмір дозволяє легко встановити модель на столі або в зоні доповідача. Аудіо деембеддинг на масштабаторі, надає професійний балансний аудіо сигнал для подальшої передачі його на невеликий підсилювач для кращого звучання.

Розширення можливості системи
Масштабатор може використовуватися спільно з обладнанням, у якого немає VGA входу, наприклад, з комутатором AT-UHD-SW-52ed. Або ж як масштабатор на виході матричного комутатора, наприклад з моделлю AT-UHD-CLSO-824.

* Consumer Electronics Control( CEC): Atlona не гарантує функцію CEC з усіма телевізорами. Ми можемо підтвердити коректну роботу з більшістю моделей Samsung, Panasonic, і телевізорів Sony. Багато виробників не підтримують CEC команду "вимикання", при подачі комманди від джерела і старіші телевізори використовують свої власні команди. Atlona підтримує тільки ті телевізори які використовують команди CEC і структуру починаючи від HDMI 1.2 a і підтримкою команди "виключення" коли вона надходить від джерела.

Налаштовується і управляється через AMS
AT-HD-SC-500 підтримується системою Atlona Management System (AMS), потужною софтовою платформою яка дозволяє налаштовувати, управляти і оновлювати підключене до неї обладнання. Розроблена спеціально для IP-сумісного обладнання Atlona, AMS зменшує час на установку і включає можливість віддаленого моніторингу та підтримки. Щоб дізнатися докладніше про систему управління скористайтеся посиланням AT-SW-AMS.

Особливості:

 • 3 × 1 HDMI і VGA масштабатором
 • Обладнаний двома HDMI входами плюс VGA вхід з 3.5 мм. аудіо роз'ємом
 • Дозволяє сучасним HDMI дисплеям працювати з застаріваючими VGA джерелами
 • HDMI масштабатором з керуванням дозволу на вході і виході
 • Масштабує відео сигнал до 1080p / 60Гц і 1920х1200; Вибирає переважно дозвіл на вході від 800х600 до 1920х1200
 • Забезпечує сумісність VGA і HDMI джерел з дисплеєм
 • Масштабатором з HDMI виходом.
 • Масштабує вихідний відео сигнал до 1080p / 60Гц і 1920х1200; Вибирає переважно дозвіл на виході від 800х600 до 1920х1200
 • Забезпечує сумісність VGA і HDMI джерел з дисплеєм
 • Автоматичне управління дисплеєм використовуючи CEC, TCP / IP або RS-232 команди
 • Автоматичне управління живленням проектора, в залежності від режиму роботи масштабатором, активний або в режимі очікування. Керуючі сигнали передаються через CEC, IP або RS-232.
 • Усуває необхідність в складних системах управління для АВ системи. Включення дисплея і управління рівнем звуку. CEC дозволяє управляти недорогими споживчими дисплеями.
 • Автоматичний вибір джерела використовуючи метод визначення відеосигналу
 • Вибір джерела коли підключений нове джерело або якщо джерело був вимкнений
 • Усуває необхідність в складних АВ системах управління.
 • Два HDMI входу
 • Цифрові входи для підтримки до двох HDMI джерел або DisplayPort і DVI джерел з відповідними адаптерами
 • Ідеально підходить для різних цифрових джерел, включаючи ноутбуки, персональні комп'ютери, і фотоапарати.
 • Один аналоговий HD вхід 15 пін роз'єм
 • Приймає RGBHV і компонентні сигнали використовуючи звичайні адаптери
 • Дозволяє підключати застарілі аналогові пристрої.
 • TCP / IP і RS-232 управління
 • Гнучкі можливості управління для сумісності з системами управління сторонніх виробників. RS-232 управляється з HDBaseT ™ з'єднання
 • Скорочення часу на установку і витрат.
 • Кнопки на лицьовій панелі
 • Дозволяє вибрати джерело вручну, якщо підключені два активних джерела
 • Просте ручне управління дозволяє виступаючому зберегти контроль над зображенням на екрані.
 • Управління дисплеєм з лицьової панелі (включення / вимикання)
 • Віддалене управління живленням дисплея; можна налаштувати для вимикання звуку на дисплеї
 • Усуває необхідність включення або виключення дисплея, або використання ІК пульта управління.
 • Управління гучністю з лицьової панелі
 • Регулює рівень як вкладеного так і деембедірованного аудіо; забезпечує режим "Mute"
 • Спрощує налаштування рівня звуку для досягнення найкращого звучання.
 • Деембеддінг аудіо
 • Деембедірует стерео аудіо сигнал з HDMI входу на аудіо вихід
 • Забезпечує передачу аудіо сигналу в звукову систему.
 • Балансний аудіо вихід
 • Професійний, + 4dBu аудіо подається на 5-пін роз'єм фенікс з кріпленням.
 • Здійснює швидку інтеграцію з професійними звуковими системами.
 • Працює з AMS
 • IP- керований продукт, яким можна дистанційно керувати з програми AMS (Atlona Management System)
 • Дозволяє налаштовувати, управляти і оновлювати економлячи час на установку і забезпечує віддалену підтримку.
 • У комплекті:
 • Інструкція, Блок живлення, знімний кабель живлення, гвинтові роз'єми і монтажні кронштейни.
Відгуки покупців
— оставьте оценку
— ужасно
— плохо
— средне
— хорошо
— отлично