iconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconinstagramiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconiconicon

AT-HDVS-200-TX Switcher 3х1 з двома входами HDMI і входом VGA і виходом HDBaseT

Бренд: Atlona (USA)
Atlona (USA)
Артикул: P300-099
Наявність: Під замовлення 4-6 тижнів

AT-HDVS-200-TX Switcher 3х1 з двома входами HDMI і входом VGA і виходом HDBaseT

Цена:
31473 грн.
Кількість

AT-HDVS-200-TX Switcher 3х1 з двома входами HDMI і входом VGA і виходом HDBaseT

AT-HDVS-200-TX - комутатор 3х1 з входами HDMI і VGA і виходом HDBaseT. Він оснащений двома входами HDMI, входом VGA і аудіо роз'ємом завжди на 3.5 мм. AT-HDVS-200-TX може бути основним компонентом невеликий автоматизованої АВ-системи. Автоматичне управління монітором включає монітор при підключенні джерела. Якщо джерело відключається, монітор також відключається. Гучність регулюється за допомогою кнопок на передній панелі. У AT-HDVS-200-TX автоматичний вибір входу спрацьовує при появі будь-якого відеосигналу. Він дозволяє не використовувати пристрої ручного перемикання.

AT-HDVS-200-TX об'єднує в собі функціональність і переваги комутатора і передавача сигналу HDBaseT по одному кабелю Ethernet. Цей комутатор дозволяє вибирати вхід з передньої панелі або командами через RS-232 або TCP / IP. Вхідні сигнали HDMI дозволом до 4K / UHD @ 60Гц з ембеддірованим аудіо, вхідні сигнали VGA з дозволом до 1920х1200 і сигнали управління можуть бути передані на відстань до 328 футів (100 м).

При використанні цього комутатора спільно з приймачем HDVS-200-RX дозвіл сигналу обмежується до 1080p. AT-HDVS-200-TX отримує харчування від масштабатором AT-HDVS-200-RX через PoE (Power over Ethernet). Разом вони утворюють автономну АВ-систему комутації і управління з масштабуванням, що ідеально підходить для навчальних аудиторій і приміщень спільної роботи.

Автоматичне управління монітором

Пропонуючи перші в своєму роді можливості управління моніторами, AT-HDVS-200-TX дозволяє управляти моніторами за допомогою сигналів CEC, TCP / IP або RS-232. Це означає, що можна керувати більшістю типів моніторів, зменшується вартість і спрощуються провідні підключення. При професійному використанні, коли комутатор інтегрований з монітором, AT-HDVS-200-TX автоматично включає харчування монітора, якщо підключається ноутбук. По закінченню презентації, коли виступаючий відключить ноутбук, AT-HDVS-200-TX автоматично вимкне харчування монітора. Простота взаємодії, що виступає з системою і економія електроенергії через автоматичного вимкнення монітора забезпечують значну рентабельність інвестицій.

  • CEC - AT-HDVS-200-TX оснащений функцією Consumer Electronics Control (CEC), що забезпечує просте управління монітором при значному зменшенні вартості монітора (в порівнянні з моніторами, керованими через RS-232). CEC працює по комунікаційному каналу, що входить в специфікацію HDMI, яка дозволяє підключати пристрої з управлінням один одним.
  • TCP / IP - Сигнали TCP / IP можуть передаватися або через окремий роз'єм LAN, або по кабелю передачі HDBaseT, якщо він підключений до наступника AT-HDVS-200-RX, який може передавати Ethernet поверх HDBaseT. Порт LAN на AT-HDVS-200-TX не тільки підключає AT-HDVS-200-TX, але він також служить подовжувачем сигналів HDBaseT при їх передачі через зовнішній концентратор (хаб). Для управління IP-адресами необхідне підключення маршрутизатора.
  • RS-232 - Багато монітори, включаючи проектори, професійні моніторні панелі і деякі побутові монітори можуть управлятися сигналами RS-232, прийнятими безпосередньо від комутатора. Цей масштабатором також здатний посилати команди через RS-232 для автоматичного управління моніторами, які підтримують цю можливість.
  • Кнопки POWER - Кнопка POWER на передній панелі може бути налаштована або на включення / вимикання AT-HDVS-200-TX, або на управління підключеним монітором. Крім того, за допомогою цієї кнопки може автоматично формуватися команда на включення / вимикання монітора на підставі наявності відеосигналу, або на підставі сигналів системи управління сторонніх виробників, що використовує для управління сигнали TCP / IP, RS-232 або ІК-порту.
  • РЕГУЛЮВАННЯ ГУЧНОСТІ комутатора або ДИСПЛЕЯ - Кнопки регулювання гучності на передній панелі можуть або керувати в AT-HDVS-200-TX рівнем на виході аналогового аудіо, або вони можуть бути налаштовані на управління гучністю будь-якого пристрою, гучність якого може регулюватися через TCP / IP або RS -232. Такими пристроями можуть бути мониторная панель, DSP або інший комутатор.
  • БЕЗЛІЧ ТОЧОК УПРАВЛІННЯ - Оскільки через TCP / IP можна передати всі команди, для великої системи стає досить просто забезпечити безліч точок управління. AT-HDVS-200-TX може бути використаний як вхідний пристрій для AT-UHD-CLSO-824 і цими кнопками можна буде управляти різними функціями, такими як «Show me» і гучність.

Надійна автоматична комутація

Автоматичний вибір входу в AT-HDVS-200-TX визначає активний відеосигнал швидше, ніж це відбувається за допомогою 5-ти вольта сигналу автоматичного підключення. Це означає, що такі пристрої як цифрові відеомагнітофони, адаптери Display Port і інші пристрої, які мають активну клему 5 В, не будуть перемикати автоматичний вибір входу. Він забезпечує набагато більш надійну роботу, ніж такі пристрої.

Серія HDVS-200

HDVS-200-TX - проста АВ-система з функцією автоматичного вибору входу з входів HDMI і VGA і автоматичним управлінням включенням / виключенням і гучністю проектора. Вона є сучасним оновленням серії HDVS-150, пропонуючи функціональність управління по IP і інші передові для інсталяцій функції, такі як управління монітором по IP, замикання контактів для управління екраном, управління монітором користувача через CEC і передачу сигналів HDBaseT по мережах Ethernet (100 м) . Цей комутатор може бути встановлений під партою, столом або кафедрою. Серія HDVS-200 включає в себе багато необхідних інтеграторам функцій без збільшення загальної вартості системи.

HDVS-200-TX також підтримує Систему управління Atlona (Atlona Management System - AMS) - потужну мережеву програмну платформу, яка об'єднають в собі функції конфігурації продуктів, управління та оновлення програмного забезпечення. Спеціально розроблене для керованих по IP продуктів Atlona, ​​це ПО скорочує час інсталяції та робить можливим віддалений моніторинг та обслуговування. Для отримання більш докладної інформації відвідайте сторінку AT-SW-AMS.

AT-HDVS-200-TX ідеально підходить для:

1) Закінчені системні рішення - Працюючий спільно з приймачем AT-HDVS-200-RX, цей комутатор перемикає один або два джерела HDMI і джерело сигналу VGA в навчальних аудиторіях, кімнатах спільної роботи і невеликих конференц-залах. У подібних програмах ця пара пропонує автоматичний вибір входу, передачу сигналів HDBaseT і функції управління. При наявності виходу деембеддірованного аудіо їх дуже просто підключити до невеликого підсилювача з колонками для кращого прослуховування аудіо. Конфігурація / управління IP і інші корисні для інсталяції функції включають управління монітором по IP, замикання контактів для управління екраном, управління монітором користувача через CEC і передачу сигналів HDBaseT по лінії Ethernet (100 м). Серія HDVS-200 включає в себе багато необхідних інтеграторам функції без збільшення загальної вартості системи.

2) Великі системи - AT-HDVS-200-TX працює як віддалене вхідний пристрій для комутаторів з входом HDBaseT, в тому числі і матричних комутаторів AT-UHD-CLSO-824. Його кнопки можуть бути використані для управління живленням монітора, управління функціями «Show me» і гучністю. Крім того, AT-HDVS-200-TX надає можливість передачі сигналів 4K / UHD @ 60 Гц до цих комутаторів.

3) Інсталяція на території організації - Нове ПЗ управління по IP від ​​Atlona, ​​AMS, забезпечує просте виявлення обладнання, конфігурація і оновлення ПЗ, і може керувати пристроями Atlona, ​​які підтримують керування через IP, такими як AT-HDVS-200.

* Функція Consumer Electronics Control (CEC): Atlona не гарантує роботу CEC з усіма телевізорами. Ми можемо підтвердити відповідну роботу з багатьма сучасними телевізорами Samsung, Panasonic і Sony. Багато виробників не підтримують команду CEC «Off», якщо її посилати від джерела до старих моделей телевізорів, у яких свій набір команд. Atlona підтримує тільки ті телевізори, які відповідають структурі команд CEC для HDMI 1.2a і підтримують команду «Off», якщо вона посилається джерелом. Ми підтримуємо будь-яких дилерів, які перед проектуванням системи з використанням цієї технології управління хочуть отримати у Atlona обладнання для оцінки або намагаються використовувати інші методи управління моніторами, якщо CEC від Atlona не сумісний з встановленим обладнанням.

Конфігурація і управління через AMS

 

AT-HDVS-200-TX також підтримує Систему управління Atlona (Atlona Management System - AMS) - потужну мережеву програмну платформу, яка об'єднають в собі функції конфігурації продуктів, управління та оновлення програмного забезпечення. Спеціально розроблене для керованих по IP продуктів Atlona, ​​це ПО скорочує час інсталяції та робить можливим віддалений моніторинг та обслуговування. Для отримання більш докладної інформації відвідайте сторінку AT-SW-AMS.

 

 

 

Відгуки покупців
— оставьте оценку
— ужасно
— плохо
— средне
— хорошо
— отлично